کنفدراسیون فوتبال آسیا بازیکنان و مربیان متخلف را نقره‌داغ کرد | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:273705
پ

کنفدراسیون فوتبال آسیا بازیکنان و مربیان متخلف را نقره‌داغ کرد

کنفدراسیون فوتبال آسیا، سرمربی تیم ملی لبنان و بازیکن ویتنام را نقره‌داغ کرد.

کنفدراسیون فوتبال آسیا بازیکنان و مربیان متخلف را نقره‌داغ کرد

به گزارش افق نیوز/ کمیته انضباطی و اخلاقی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) تازه‌ترین آرای انضباطی خود را اعلام کرد که در یکی از آنها، دو دوی مان، بازیکن ویتنام به دلیل دریافت اخطار بابت گرفتن و کشیدن پیراهن بازیکن عراق در مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا ۵۰۰۰ دلار آمریکا جریمه شد و از جانب AFC هم هشداری جدی دریافت کرد.

همچنین میودراگ رادولوویچ، سرمربی تیم ملی فوتبال لبنان به دلیل استفاده از الفاظی نامناسب در بازی با قطر در مرحله گروهی جام هفدهم ۷۵۰۰ هزار دلار آمریکا جریمه نقدی شد و هشدار هم دریافت کرد.

کریمتس ایگور، بازیکن ازبکستان به دلیل رفتار نامناسبش پس از اخراج توسط داور در بازی با عمان در مرحله گروهی جام ملت‌ها، ۷۵۰۰ دلار آمریکا جریمه نقدی شد و یک جلسه محرومیتش بابت اخراجش در این بازی نیز اجرا خواهد شد.

آدیسون پرومارک، بازیکن تایلند نیز به دلیل دریافت اخطار بابت گرفتن و کشیدن پیراهن بازیکن بحرین در مرحله گروهی جام هفدهم ۵۰۰۰ دلار آمریکا جریمه نقدی شد و هشدار هم دریافت کرد.

هان کوانگ سونگ، بازیکن کره شمالی هم که در بازی با عربستان در مرحله گروهی جام ملت‌ها اخراج شد، یک جلسه محرومیت خود را باید سپری کند و ۵۰۰۰ هزار دلار آمریکا نیز جریمه نقدی شد.

صالح، بازیکن فلسطین که در بازی با سوریه در مرحله گروهی جام هفدهم از داور دو اخطار دریافت کرد و در نهایت هم اخراج شد، یک جلسه از همراهی فلسطین محروم شد و باید جریمه نقدی ۵۰۰۰ دلاری بپردازد.

وویونگ جونگ، بازیکن کره جنوبی به دلیل دریافت اخطار بابت گرفتن و کشیدن پیراهن بازیکن فیلیپین ۵۰۰۰ دلار آمریکا جریمه نقدی شد.

عامر عبدالرحمن از امارات به دلیل دریافت اخطار بابت گرفتن و کشیدن پیراهن بازیکن بحرین ۵۰۰۰ دلار جریمه نقدی شد.

تسنیم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 23 = 28

کلید مقابل را فعال کنید