آخرین خبر درباره پرسپولیسی شدن شاه ماهی نقل و انتقالات ؛ انتقال قطعی شد؟ | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:273290
پ

آخرین خبر درباره پرسپولیسی شدن شاه ماهی نقل و انتقالات ؛ انتقال قطعی شد؟

این سایت کروات همچنین به مشکلات و کند بودن روند انتقال یک بازیکن از اروپا اشاره کرده و آورده است:«این یک انتقال ساده نیست. موانع زیادی سر راه هستند.».

پرسپولیس ؛ مشخص شدن تکلیف نهایی بودیمیر مهاجم دیناموزاگرب تا چهار روز آینده

یک سایت خبری کرواسی اعلام کرد که باشگاه دینامو زاگرب هنوز پیشنهاد رسمی از پرسپولیس برای جذب «بودیمیر» دریافت نکرده است.

سایت «sportske» در گزارشی به پیشنهاد باشگاه پرسپولیس به «بودیمیر» مهاجم کُروات تیم دیناموزاگرب پرداخت و اعلام کرد که انتقال بودیمیر به ایران نهایی نشده است.

این سایت نوشت:

«بود یمیر تصمیم گرفته بود فوتبالش را در دینامو به اتمام برساند اما حالا او به انتقالش به یک تیم دیگر لبخند می زند. بودیمیر هنوز به ایران نرفته است اما داستان پرسپولیس کاملا به حرفه فوتبال او بستگی دارد.»

در ادامه این گزارش آمده است:«بود یمیر هنوز بازیکن دینامو زاگرب است. او روز یکشنبه با این تیم تمرین کرد. تماس برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس از ایران هنوز نتیجه ای نداشته است. باوجود اینکه این بازیکن حتی با پرسپولیس مذاکره کرده اما هنوز نمی توان با قطعیت از انتقال او صحبت کرد. باشگاه دینامو اعلام کرده که از علاقه پرسپولیس به بودیمیر باخبر است ولی هنوز پیشنهاد رسمی دریافت نکرده است. اگر پیشنهادی برسد توافق امکان پذیر است.»

این سایت کروات همچنین به مشکلات و کند بودن روند انتقال یک بازیکن از اروپا اشاره کرده و آورده است:«این یک انتقال ساده نیست. موانع زیادی سر راه هستند.».

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

40 − 36 =

کلید مقابل را فعال کنید