کاخ این شاهزاده سعودی در ریاض دوازده میلیارد ریال عربستان و خانه وی در جده یک میلیارد ریال عربستان ارزش دارد. این شاهزاده سعودی همچنین سیصد میلیارد ریال در بانک الاهلی، جنرال الکتریک، مرسدس و چند شرکت فعال در زمینه مسکن سهام دارد. این شاهزاده سعودی پنج هواپیمای اختصاصی دارد که سه فروند از آنها بوئینگ است و ارزش آنها در مجموع به یک میلیارد ریال می رسد.

العالم: بخشی از فساد اعضای آل سعود در عربستان در یک پایگاه اینترنتی فاش شد.

این پایگاه اینترنتی به ویکی لیکس عربستان معروف شده است.

مجتهد بن حارث بن همام یک شهروند عربستانی جزئیات اختلاس و غارت اموال عمومی و منابع ملی در این کشور را فاش کرد.

عبدالعزیز بن فهد بن عبدالعزیز آل سعود وزیر مشاور و رئیس سابق اداره تشریفات دولت عربستان اصلی ترین عضو آل سعود است که جزئیات فساد مالی وی منتشر شده است.

کاخ این شاهزاده سعودی در ریاض دوازده میلیارد ریال عربستان و خانه وی در جده یک میلیارد ریال عربستان ارزش دارد.

این شاهزاده سعودی همچنین سیصد میلیارد ریال در بانک الاهلی، جنرال الکتریک، مرسدس و چند شرکت فعال در زمینه مسکن سهام دارد.

این شاهزاده سعودی پنج هواپیمای اختصاصی دارد که سه فروند از آنها بوئینگ است و ارزش آنها در مجموع به یک میلیارد ریال می رسد.

تعمیر و نگهداری این هواپیماها با هزینه شرکت هواپیمایی عربستان انجام می شود.

عبدالعزیز بن فهد در ماه ژوئن سال گذشته در پی افشای دست داشتن وی در اختلاس از شرکت «سعودی اوجیه» از ریاست اداره تشریفات دولت عربستان برکنار شده بود.

در این پایگاه اینترنتی همچنین به موارد فساد مالی طلال بن عبدالعزیز و اختلاس صد میلیارد ریالی وی اشاره شده است.

بسیاری از طرحهای عمرانی در عربستان به علت فساد مالی ناتمام رها شده است.

بر اساس مطالعه ای که در همایش اقتصادی ریاض برگزار شد، شصت و هشت درصد از کارهای اداری در عربستان با پرداخت رشوه انجام می شود.