"کریمی قدوسی" از توضیحات "زنگنه" درباره برندینگ بنزین قانع نشد | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:270514
پ

“کریمی قدوسی” از توضیحات “زنگنه” درباره برندینگ بنزین قانع نشد

آقای زنگنه توضیحات لازم را ارائه داد و مقرر شد با حضور کارشناسان حوزه نفت و آقای امیرآبادی بررسیهای تخصصی بیشتری در این زمینه صورت بگیرد.

"کریمی قدوسی" از توضیحات "زنگنه" درباره برندینگ بنزین قانع نشد

کوروش کرم‌پور حقیقی عضو هیئت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانیخبرگزاری تسنیم ، در تشریح جلسه عصر امروز (سه‌شنبه ۱۳ آذر) این کمیسیون گفت: بررسی سوال چند تن از نمایندگان از بیژن زنگنه وزیر نفت در دستورکار امروز کمیسیون قرار داشت.

وی با بیان اینکه در این جلسه ۲ سوال احمد امیرآبادی فراهانی نماینده قم از وزیر نفت مطرح شد، افزود: آقای زنگنه توضیحات لازم را ارائه داد و مقرر شد با حضور کارشناسان حوزه نفت و آقای امیرآبادی بررسیهای تخصصی بیشتری در این زمینه صورت بگیرد.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون انرژی تصریح کرد: همچنین در این جلسه سوال آقای رحیمی درباره گاز‌رسانی از وزیر نفت مطرح شد که در این باره نیز آقای رحیمی به وزیر فرصت دادند تا اقداماتی در این زمینه انجام شود تا پس از آن درباره قانع یا عدم قانع شدن تصمیم بگیرد.

کرم‌پور با بیان اینکه در این جلسه ۲ سوال جواد کریمی قدوسی نیز مطرح شد، گفت: سوال اول وی از وزیر درباره برندینگ بنزین بود که وی از توضیحات وزیر قانع نشد و مقرر شد تا سوال برای بررسی در صحن علنی تقدیم هیئت رئیسه مجلس شود.

نماینده فیروزآباد در مجلس اظهار داشت: در مورد سوال دوم کریمی قدوسی ، وزیر نفت عنوان کرد که پاسخ این سوال را فقط در صحن علنی مجلس خواهم داد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

86 + = 89

کلید مقابل را فعال کنید