کد خبر:268718
پ
وزیر راه و شهرسازی مطرح کرد؛

مهمترین قول در شرایط فعلی، تمرکز بر اولویت ها و دغدغه اصلی مردم است

وزارت راه و شهرسازی یعنی همه‌چیز مردم و قطعا اقداماتی که در این وزارتخانه بزرگ انجام می‌شود سهم زیادی در زندگی مردم و شهروندان دارد و اقداماتی که این وزارتخانه انجام می‌دهد تمدن‌ساز است.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه در شرایط کنونی امکان تغییرات آنچنانی وجود ندارد، تاکید کرد: مهمترین قول در شرایط فعلی، تمرکز بر اولویت ها و دغدغه اصلی مردم است.

Image result for ‫محمد اسلامی‬‎

محمد اسلامی  عصر امروز ۱۹ آبان‌ماه در مراسم معارفه خود به عنوان وزیر راه و شهرسازی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، امام راحل و به ویژه شهدای وزیر همچون شهید کلانتری و شهید دادمان، گفت: به تمامی مسئولان خداقوت می‌گویم و برای همگی آرزوی توفیق و موفقیت در فعالیت‌هایی را که برعهده دارند، دارم.

وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: وضعیت کنونی وضعیتی نیست که بخواهیم تغییراتی آنچنانی در آن ایجاد کنیم. به همین دلیل در ادامه راه به دنبال تمرکز بر اولویت‌هایی هستیم که اولویت مردم و رئیس‌جمهوری است و همچنین جزو اولویت‌ها و تعهداتی است که وزارت راه و شهرسازی به آنها پایبند است.

اسلامی با تاکید بر این‌که وزارت راه و شهرسازی یک وزارتخانه عریض و طویل با مسئولیت‌های فراوان است اعلام کرد: وزارت راه و شهرسازی یعنی همه‌چیز مردم و قطعا اقداماتی که در این وزارتخانه بزرگ انجام می‌شود سهم زیادی در زندگی مردم و شهروندان دارد و اقداماتی که این وزارتخانه انجام می‌دهد تمدن‌ساز است.

وی تصریح کرد: آنچه که در وزارت راه و شهرسازی انجام می شود نماد موفقیتی تمدن جمهوری اسلامی ایران است و سهم بزرگی از نماد موفقیتی کشورمان وابسته به اقداماتی است که در وزارت راه و شهرسازی انجام می‌شود.

وزیر راه و شهرسازی همچنین اعلام کرد: ما باید این فضا را هماهنگ و یکپارچه کنیم تا کشور را به سلامت از بحران و تحریم‌ها عبور دهیم.

اسلامی  تاکید کرد: مقابله سرسختانه با تحریم‌ها از ضروریات این دوره از نظام جمهوری اسلامی ایران و همچنین رسالت وزارت راه و شهرسازی است که بر آن تاکید ویژه داریم.

منبع
افق نیوز
کلیدواژه : «محمد اسلامی»
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

76 + = 84

کلید مقابل را فعال کنید