کد خبر:268127
پ

 تشویقم از سوی هواداران استقلال ربطی به درگیری‌ام با بازیکنان پرسپولیس نداشت/ به فحاشی‌ها عادت کرده‌ام

هافبک تیم فوتبال سایپا اعتقاد دارد تشویقش از سوی هواداران استقلال ربطی به درگیری او با بازیکنان پرسپولیس نداشته است.

به گزارش افق نیوز/محمدصادق بارانی پس از پیروزی تیم فوتبال سایپا مقابل استقلال در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی درباره نیمکت نشینی‌اش در این مسابقه اظهار داشت: علی آقا (علی دایی) اگر به من بگوید روی سکو‌ها برو و تیم را تشویق کن این کار را می‌کنم. او سرمربی تیم است و این‌طور تصمیم گرفته که روی نیمکت باشم. در هر صورت خدا را شکر در این مسابقه پیروزی شدیم و به مرحله بعد صعود کردیم.

وی در مورد تشویقش از سوی هواداران استقلال در ابتدای مسابقه تصریح کرد: هواداران استقلال به من لطف دارند. من چند سال در تیم‌های پایه استقلال حضور داشتم و همین باعث شد آنها مرا تشویق کنند. در هر صورت از هواداران استقلال تشکر می‌کنم.

هافبک تیم فوتبال سایپا در پاسخ به این پرسش که آیا تشویقش از سوی هواداران به درگیری هفته گذشته او با بازیکنان پرسپولیس ربط داشته است، گفت: خیر، اصلاً این‌طور نیست.

بارانی در واکنش به فحاشی هواداران تیم فوتبال پرسپولیس به او در فضای مجازی یادآور شد: درست است این اتفاق افتاده است، اما من هم به آن عادت کرده‌ام. ما پرسپولیس را می‌بریم به من فحش می‌دهند، مساوی می‌کنیم فحش می‌دهند، می‌بازیم هم فحش می‌دهند.

تسنیم

کلیدواژه : محمدصادق بارانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

53 + = 60

کلید مقابل را فعال کنید