کد خبر:268115
پ

مدافع کاشیما آنتلرز: پرسپولیس ۲ مهاجم قدرتمند دارد/ این تیم حمایتی باورنکردنی در خانه خود خواهد داشت

مدافع تیم فوتبال کاشیما آنتلرز ژاپن گفت که دو مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس واقعاً قدرتمند هستند.

مدافع کاشیما آنتلرز: پرسپولیس 2 مهاجم قدرتمند دارد/ این تیم حمایتی باورنکردنی در خانه خود خواهد داشت

به گزارش افق نیوز/تیم فوتبال کاشیما آنتلرز ژاپن روز شنبه در بازی رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا، میزبان پرسپولیس خواهد بود.

دایگو نیشی مدافع راست تیم کاشیما در گفت‌وگو با سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) درباره این مسابقه گفت: لیگ قهرمانان آسیا به‌طور  باورنکردنی مهم است. اگر ما به قهرمانی این مسابقات برسیم، بیستمین قهرمانی باشگاه را کسب می‌کنیم. همه اعضای باشگاه و نیز هواداران، کنار هم جمع شده‌ایم تا مطمئن شویم که می‌توانیم برای نخستین بار به قهرمانی این رقابت‌ها برسیم.

وی با بیان اینکه دروازه تیمش نباید در ژاپن باز شود، گفت: حریف در خانه خود، حمایت باورنکردنی هواداران را خواهد داشت. پس ما باید مطمئن شویم که با برتری به ایران می‌رویم. دو مهاجم پرسپولیس واقعاً قدرتمند هستند. از حالا اطلاعات بیشتری از پرسپولیس کسب می‌کنیم تا بدانیم چگونه به مصاف این تیم برویم. تلاش می‌کنیم به مناطقی که حریف قصد نفوذ از آن را دارد، فشار بیاوریم.

مدافع کاشیما با اشاره به پاس‌های خطرناک سرخپوشان تصریح کرد: می‌دانیم که باید جلوی پاس‌های خطرناک را بگیریم و این خیلی مهم است و زمانی که آنها فشار آوردند، از بازیکنان خود حمایت کنیم. خودم همیشه بازیکنی هستم که در لحظات حساسی گلزنی کرده‌ام و به‌دنبال این هستم که بیشتر گل بزنم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 27 = 37

کلید مقابل را فعال کنید