کد خبر:268113
پ

در نیم‌فصل دوم دروازه‌ها کوچک و امتیاز گرفتن سخت می‌شود/ سپیدرود از زمان حضور کریمی تغییر کرده است

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم معتقد است کار تیم‌ها برای امتیاز گرفتن در نیم‌فصل دوم لیگ برتر سخت می‌شود.

مهدی تارتار: در نیم‌فصل دوم دروازه‌ها کوچک و امتیاز گرفتن سخت می‌شود/ سپیدرود از زمان حضور کریمی تغییر کرده است

به گزارش افق نیوز/ مهدی تارتار درباره دیدار شاگردانش مقابل سپیدرود رشت اظهار داشت: بازی مقابل این تیم و جو سنگینی که هواداران پرشور سپیدرود ایجاد می‌کنند، آسان نیست. من خاطرات خیلی خوبی با داماش در شهر رشت دارم و می‌دانم این هواداران چگونه تیم خود را تشویق می‌کنند. علی کریمی و امامی‌فر (سرمربی و مربی سپیدرود رشت) مربیان جوان و آینده‌داری هستند و می‌دانیم واقعاً کار می‌کنند.

وی ادامه داد: سپیدرود از زمان حضور علی کریمی خیلی تغییر کرده و ساختار دفاعی این تیم، به مراتب بهتر شده است. چمن مصنوعی ورزشگاه سردار جنگل هم کیفیت لازم را ندارد و می‌تواند ما را اذیت کند. دیدار  مقابل سپیدرود سخت است، اما با تمام احترام به این تیم و هوادارانش، برای کسب سه امتیاز به رشت آمده‌ایم. می‌دانیم باید در نیم‌فصل اول امتیازها را جمع کنیم، چون در نیم‌فصل دوم، دروازه‌ها کوچک شده و امتیاز گرفتن سخت می‌شود. می‌خواهیم به طور هدفمند و برای کسب سه امتیاز بازی کنیم.

به گزارش تسنیم، تیم‌های سپیدرود رشت و پارس جنوبی جم از ساعت ۱۵:۳۰ فردا (جمعه)، در چارچوب هفته یازدهم لیگ برتر و در ورزشگاه سردار جنگل رشت به مصاف هم می‌روند.

کلیدواژه : مهدی تارتار
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

67 − = 58

کلید مقابل را فعال کنید