کد خبر:267997
پ

مثل خیلی‌ها الکی نمی‌گویم پرسپولیسی هستم ؛ جلوی پرسپولیس دوست دارم تیمم برنده باشد، نه پرسپولیس

هیچ اشکالی ندارد. این‌ها معلوم است از کجا و چه چیزی نشأت می‌گیرد و کاملاً مشخص است. سالم بودن و سالم زندگی کردن و به کسی باج ندادن این مشکلات را هم دارد.

سرمربی نارنجی پوشان درباره حواشی دیدار پرسپولیس و سایپا گفت: هیچ درگیری لفظی یا فیزیکی بین من و رادوشوویچ اتفاق نیفتاد.

علی دایی بعد از تساوی پرسپولیس و سایپا مورد حمله عده‌ای از پرسپولیسی‌ها در فضای مجازی قرار گرفت. با این حال دایی بدون توجه به این حملات تأکید می‌کند دوست دارد پرسپولیس قهرمان آسیا شود تا مردم کشورمان و پرسپولیسی‌ها خوشحال شوند. تازه‌ترین حرف‌های علی دایی را در ادامه می‌خوانید.

* آقای دایی خیلی‌ها بعد از تساوی تیم شما برابر پرسپولیس و اتفاقاتی که در پایان بازی افتاد در فضای مجازی شروع کردند به فحاشی به شما؟

علی دایی گفت:

هیچ اشکالی ندارد. این‌ها معلوم است از کجا و چه چیزی نشأت می‌گیرد و کاملاً مشخص است. سالم بودن و سالم زندگی کردن و به کسی باج ندادن این مشکلات را هم دارد.

 

 

* داستان درگیری‌های آخر بازی چه بود؟

علی دایی گفت:

من داشتم به رختکن تیمم می‌رفتم که متوجه شدم سروصدا شده است. رادوشوویچ از پشت حمله کرده بود به سلیمانی، گلزن تیمم که او را بزند. من هم که ماست نیستم بایستم و حمله به بازیکن تیمم را فقط نگاه کنم یا مثل خیلی‌ها در بروم! برگشتم ببینم چرا به بازیکن من حمله شده که متأسفانه ۷، ۸ نفر من را گرفته بودند و اصلاً اتفاق خاصی بین من و گلر پرسپولیس نیفتاد. رادوشوویچ نه به من حمله کرد و نه فحاشی ولی برخی‌ها اشتباهی این موضوع را اعلام کردند و هیچ درگیری یا اتفاق خاصی بین ما رخ نداد.

 

* ویدئویی در جریان حواشی بعد از این مسابقه منتشر شد که یک خبرنگار مدعی شده شما به او سیلی زده‌اید؟

علی دایی گفت:

قطعاً دروغ می‌گوید و توهم زده است. ظاهراً این خبرنگار پرسپولیسی انتظار نداشت این بازی را برنده نشوند. برای خودم یک سؤال پیش آمده؟

 

 

* بفرمایید.

علی دایی گفت:

چطور هرکس که ادعا می‌کند من او را زده‌ام هیچ اثری از ضرب و شتم یا زد و خورد روی بدن طرف نیست؟! شاید پیر شدم و قدرتم به اندازه پشه هم نیست! برای خیلی از همکاران شما احترام قائل هستم ولی یک سؤال دیگر هم از این آقای خبرنگار که چنین ادعایی کرده دارم؟ می‌خواهم بپرسم ایشان آنجا چه کار می‌کردند؟ مگر وظیفه خبرنگار نیست بعد از پایان بازی به اتاق کنفرانس یا میکسدزون برود؟ شما مگر حراست یا پلیس هستی که با گستاخی در برنامه شب‌های فوتبالی می‌گویی به علی دایی گفتم به رختکن برود؟! مگر در حیطه وظایف شماست که به من بگویی به رختکن بروم؟! ایشان قطعاً باید جوابگوی حرف‌ها و اتهامی که زده باشد.

 

 

* یعنی شما این موضوع را پیگیری می‌کنید و قصد ندارید کوتاه بیایید؟

علی دایی گفت:

قطعاً تا انتها این اتهام و ادعا را پیگیری می‌کنم. مگر می‌شود یک نفر در جایی که این همه دوربین بوده بیاید بگوید من به او سیلی زدم ولی هیچ عکس یا ویدئویی منتشر نشده باشد؟! فکر کنم تنها کسی که در پایان بازی دوربین دستش نبود، من بودم و قطعاً اگر من به این آقا سیلی زده بودم تا الان همه جا فیلمش پخش شده بود. ایراد ندارد و این مسائل هم می‌گذرد. من نمی‌توانم بی‌رگ و بی‌غیرت باشم. به جایی که با آن قرارداد می‌بندم تعهد دارم و همیشه این موضوع را ثابت کرده‌ام. نانی که می‌خورم، می‌خواهم حلال باشد و بچه‌ام با نان حلال بزرگ شود. در زندگی‌ام نان غیرحلال نیاورده‌ام و مثل خیلی‌ها نیستم که ادا دربیاورم و همه جا بگویم پرسپولیسی هستم ولی وقتی جایی در این تیم ندارم همه جا بنشینم و بگویم امروز می‌بازند یا فردا و برای این تیم سمپاشی کنم. من جزو این دسته از آدم‌ها نیستم و خودم هستم و اهل نمایش نیستم.

 

 

* قطعاً به همه ثابت شده که شما صاف و روراست هستید و اهل نمایش بازی کردن، نیستید.

علی دایی گفت:

بله، من صاف هستم و چیزی که در دلم هست را به زبان می‌آورم. همیشه گفتم باز هم تأکید می‌کنم دوست دارم پرسپولیس در تمام دیدارهایش به جز بازی با خود من برنده شود.

 

* الان هم دوست دارید پرسپولیس قهرمان آسیا شود؟

علی دایی گفت:

مطمئناً دوست دارم پرسپولیس قهرمان آسیا شود، چون مردم کشورم خوشحال می‌شوند. خیلی مهم هست که مردم کشورم شاد باشند و این برای من خیلی خوشحال‌کننده است، اما باز هم تأکید می‌کنم وقتی پرسپولیس جلوی من بازی می‌کند دوست دارم من و تیمم برنده باشد، نه پرسپولیس.

 

 

* متأسفانه برخی‌ها بعد از بازی به صفحه شما حمله کردند و ضمن فحاشی، برخی از آن‌ها شما را تهدید هم کرده‌اند.

علی دایی گفت:

هر کسی جرأت دارد بیاید رودررو حرف بزند نه اینکه فحاشی کند و کوچک بودن خودش را ثابت کند. من همیشه از طرفداران واقعی پرسپولیس تعریف کرده‌ام ولی برخی‌ها که جرأت رودررو شدن با من را ندارند در فضای مجازی شروع به فحاشی می‌کنند که اصلاً برایم مهم نیست.

 

منبع: خبرورزشی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 58 = 60

کلید مقابل را فعال کنید