کد خبر:267722
پ

با زیرک ترین بازیکن پرسپولیس آشنا شوید ؛ ستاره برانکو همه را متعجب کرد!

به نظر شما زرنگ‌ترین بازیکن تیم پرسپولیس مقابل السد قطر که بود؟

به نظر شما زرنگ‌ترین بازیکن تیم پرسپولیس مقابل السد قطر که بود؟

شاید خیلی‌ها در پاسخ به این پرسش به یاد کسی بیفتند که قرارداد سنگین‌تری با پرسپولیس بسته باشد، اما از نظر ما و حتی خود بازیکنان این تیم چنین نیست. زرنگ‌ترین بازیکن پرسپولیس حداقل در دیدار برگشت مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا برابر السد قطر منشا بود!‌

می‌خواهیم توجه شما را به دقایق پایانی این دیدار جلب کنیم. آنجایی که گادوین منشا از ژاوی ستاره اسپانیایی خواهش می‌کرد پیراهنش را با او عوض کند. از اشاره ستاره اسپانیایی مشخص بود که ژاوی به منشا گفته پس از اتمام مسابقه و در رختکن پیراهن خودش را به مهاجم آفریقایی پرسپولیس خواهد داد. آن لحظه با خودمان گفتیم این گادوین منشا دیگر عجب بازیکن زیرکی است. در حالی که این همه پرسپولیسی دنبال پیراهن شماره ۸ ژاوی هستند ناگهان گادوین اهل نیجریه می‌آید و قول این پیراهن را از ستاره اسپانیایی می‌گیرد.

زرنگ‌ترین بازیکن پرسپولیس کیست؟

بازی به پایان رسید و در لابه‌لای شادی بازیکنان پرسپولیس ناگهان مشاهده کردیم گادوین منشا با پیراهن شماره ۱۱ بغداد بونجاحدر زمین و کنار همبازیانش خوشحالی می‌کند. باور کنید دلمان برای گادوین منشا سوخت! تصور کردیم ژاوی او را پیچانده یا یک همبازی زرنگ‌تر پرسپولیسی پیش‌دستی کرده و در همان زمین مسابقه پیراهن ستاره اسپانیایی را قاپیده است و….

اما داستان چیز دیگری بود. گویا گادوین منشا‌ زبر و زرنگ‌تر از این حرف‌ها بوده و توانسته هم پیراهن ژاوی را به یادگاری بگیرد و هم پیراهن بغداد بونجاح را!
گادوین منشا یک مهاجم قدرتی و تأثیرگذار است که با دوندگی فراوان خود کمک شایانی به صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا کرد. از طرفی این مهاجم آفریقایی یک پسر بامعرفت، شوخ‌طبع و خونگرم است که رابطه بسیار مطلوبی با همبازیانش داشته و به قول معروف همه او را دوست دارند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

79 − = 72

کلید مقابل را فعال کنید