کد خبر:267695
پ

در کرواسی همه منتظر قهرمانی پرسپولیس هستند

مربی سابق تیم پرسپولیس تهران می‌گوید که برانکو و بازیکنانش بهترین نتیجه تاریخ را کسب کرده‌اند.

مربی سابق تیم پرسپولیس تهران می‌گوید که برانکو و بازیکنانش بهترین نتیجه تاریخ را کسب کرده‌اند.

به گزارش افق نیوز و به نقل از ایرنا  آندره پانادیچ مربی سابق تیم پرسپولیس تهران در خصوص حضور تیم سابقش در فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: در رابطه با فینالیست شدن پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا گفت: تمام فوتبال دوستان از وضعیت این تیم مطلع هستند و می دانند بسته شدن پنجره نقل و انتقالات چه آسیب بزرگی به پرسپولیس وارد کرده است.

وی ادامه داد: با وجود تمام مشکلات مطرح شده، بازیکنان و کادرفنی پرسپولیس دست به کار بزرگی زدند و توانستند برای نخستین بار به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود کنند.  بی تردید کادر فنی و بازیکنان کار بزرگی را رقم زدند و به نظر من بهترین نتیجه تاریخ ایران را کسب کردند.

وی اضافه کرد: در سه سال اخیر تیم برانکو در لیگ ایران دو قهرمانی و یک نایب قهرمانی کسب کرده و توانسته در لیگ قهرمانان آسیا یک بار به نیمه نهایی صعود کند و امسال هم به فینال راه یابد. اگر این نتایج را کنار هم قرار دهیم متوجه خواهیم شد برانکو بهترین مربی تاریخ فوتبال ایران است.

مربی پیشین تیم ملی کرواسی خاطرنشان کرد: این موفقیت برانکو در کرواسی هم با واکنش های مثبتی روبه‌ رو شده و همه منتظر هستند تا قهرمانی پرسپولیس با برانکو را در آسیا شاهد باشند. حضور پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا شاید در گذشته یک رویا بود اما در حال حاضر تبدیل به واقعیت شده است.

پانادیچ در رابطه با شانس قهرمانی پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: به این تیم خیلی خوشبینم زیرا برانکو و شاگردانش نشان دادند که توانایی زیادی دارند و می توانند بهترین اتفاق ها را در بازی فینال برابر کاشیما آنتلرز رقم بزنند.

منبع
پانادیچ:
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

39 + = 48

کلید مقابل را فعال کنید