کد خبر:267685
پ

طعنه سنگین و جنجالی مهدی طارمی به هواداران استقلال + تصویر

درخشش این روزهای شاگردان برانکو ایوانکوویچ، بزرگ ترین حسرت را در دل کسانی قرار داده که روزگاری پیراهن سرخ را بر تن می کردند.

مهدی طارمی

 مهدی طارمی با به نمایش در آوردن عدد شش در فضای مجازی خبر ساز شد.
ورزش ۱۱ – درخشش این روزهای شاگردان برانکو ایوانکوویچ، بزرگ ترین حسرت را در دل کسانی قرار داده که روزگاری پیراهن سرخ را بر تن می کردند.

در همین راستا مهدی طارمی یکی از بازیکنانی است که در چند وقت اخیر با حضوری چند باره در اردوی پرسپولیس و صحبت با کاپیتان های تیم سعی داشته تا زمینه های بازگشت چندباره اش به پرسپولیس را فراهم کند، اما در این بین هواداران پرسپولیس بزرگترین سد طارمی برای رسیدن به خواسته او به حساب می آیند.

طارمی برای این که بتواند محبوبیت گذشته خود را در بین هواداران قرمزپوش پایتخت به دست بیاورد لحظاتی پیش با گذاشتن توئیتی تمسخر آمیز علیه هوداران استقلال خبر ساز شد.

قضیه از این قرار است که مهدی در دیدار شب گذشته تیمش مقابل الخور در هفته دهم لیگ ستارگان قطر موفق شد دو گل از شش گل تیمش را وارد دروازه تیم ته جدولی بکند، حالا چند ساعت پس از این برتری طارمی با گذاشتن توئیتی که نشان دهنده گل ششم او به الخور است سعی در تحریک هوداران و بازگشت به دوران محبوبیت را دارد.

توئیت مهدی طارمی

 

کلیدواژه : مهدی طارمی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

89 + = 93

کلید مقابل را فعال کنید