کد خبر:265007
پ

مهاجم سابق استقلال در آستانه جدایی از سرخپوشان

این بازیکن به علت دلخوری از اتفاقات رخ داده در بازی مقابل پیکان قصد جدایی از سپیدرود را دارد.

امین منوچهری دوست و همبازی سابق مجید غلام‌نژاد گفت: حدود 2،3 ماه قبل با مجید فوتبال بازی کردم و خیلی سرحال بود. مرگ او من را بسیار شوکه کرد.

امین منوچهری به علت دلخوری از اتفاقات رخ داده در بازی مقابل پیکان قصد جدایی از سپیدرود را دارد.

در دیدار روز جمعه سپیدرود رشت و پیکان تهران که با باخت ۱-۰ شاگردان کریمی همراه بود، اتفاق ناگوار دیگری برای امین منوچهری مهاجم بلند قامت این تیم رخ داد.

امین منوچهری که با تصمیم علی کریمی از ابتدا در ترکیب سپیدرود قرار گرفته بود از دقیقه ۳۰ با شعار هواداران رو به رو شد و آن‌ها اعتراض زیادی را به نمایش منوچهری انجام دادند. شعارهایی که تمرکز وی را بر هم زد و مانع ارائه نمایش مطلوب از سمت او شد.

منوچهری که بعد از پایان بازی از اتفاقات رخ داده بسیار ناراحت به نظر می‌رسید با حضور در رختکن از علی کریمی و هم تیمی‌های خود خداحافظی و اعلام کرد دیگر در تمرینات این تیم حضور به هم نمی‌رساند.

اما حال خبر می‌رسد منوچهری در تمرین امروز صبح سپیدرود شرکت نکرده تا جدایی از جمع آن‌ها جدی تر از گذشته دنبال شود. مهاجم سابق استقلال و نفت تهران ابتدای لیگ هجدهم با درخواست خداداد عزیزی به این تیم پیوسته است. حال باید دید سرمربی سپیدرود در قبال این تصمیم منوچهری چه سیاستی را اتخاذ می‌کند. به خصوص که اکنون با کمبود بازیکن مواجه و در فکر تقویت سپیدرود است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 1 =

کلید مقابل را فعال کنید