کد خبر:264663
پ

تراکتورسازی کار بزرگی انجام داد/ بزرگترهای تیم نشان دادند که بازیکنان خوبی هستند

مربی تیم تراکتورسازی می‌گوید علاوه بر گل زدن، اینکه تیمش برابر استقلال خوزستان دروازه اش را بسته نگه داشته، اتفاق بزرگی است.

محمد تقوی، مربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در نشست خبری بعد از پیروزی تیمش برابر استقلال خوزستان گفت: در فوتبال نمی‌شود همیشه به یک شکل بازی کرد. گاهی مجبور می‌شویم بازی را کنترل کنیم. با بزرگترهای تیم صحبت کرده بودیم که بازی را کنترل کنیم. بزرگترهای تیم نشان دادند که بازیکنان بزرگی هستند. سایر بازیکنان ما هم می‌توانند به زودی ملی پوش شوند.

وی ادامه داد: اتفاق بزرگی در تیم ما افتاد که تیم ما گل نخورد. این قدم مثبتی برای تیم ما بود. فلسفه مربیگری من این است که از بازیکنانم بهترین بازی را بگیرم. معتقدم این برد متعلق به بازیکنان است چون آن‌ها ثابت کردند نیازی‌ به مربی ندارند و همه آنها بازیکنان بزرگی هستند.

تقوی تصریح کرد: سعی می‌کنم از توانایی بازیکنان استفاده کنم و چیزی که در وجودشان هست را بیرون بکشم. همان‌طور که ما در نیمه اول سه گل به ثمر رساندیم، می‌توانستیم در نیمه دوم سه گل بخوریم اما سعی کردیم جریان بازی را کنترل کنیم. در بین دو نیمه به بازیکنان تاکید کردم که نیمه اول را فراموش کنند و به فکر نیمه دوم باشند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

49 + = 59

کلید مقابل را فعال کنید