محسن تنابنده و ریما رامین‌فر برای بازی در مموعه “پایتخت” عنوان برترین بازیگران شبکه جام‌جم از نگاه مخاطبان را از آن خود کردند.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به کیش، مراسم جشن فجر و تجلیل از برترین‌های شبکه جام‌جم از نگاه مخاطبان دیشب ۷ بهمن ماه با حضور پرشور مردم در تالار شهر برگزار شد. اجرای این مراسم بر عهده امیر احمدی و محمد سلوکی بود. در این مراسم هنرمندان زیادی حضور داشتند.

در ابتدای این مراسم مجریان توضیح دادند که فرم نظرسنجی برنامه‌های پخش شده ۲۶ آذرماه در پایگاه اینترنتی شبکه جام‌جم بارگذاری شد تا مخاطبان بتوانند برترین برنامه‌ها را انتخاب کنند.

در بخشی دیگر از این مراسم مجید رجبی معمار مدیر شبکه جام‌جم، حجت‌الاسلام مصطفی توکلیان مدیر گروه معارف و اندیشه دینی، علیرضا پهلوان مدیر گروه اجتماعی و خانواده، امین‌الله علی مرادی مدیر گروه دانش و اقتصاد و یوسف بشارتی مدیر تولید و فنی شبکه جام جم روی سن حاضر شده و از برخی برنامه‌ها تقدیر کردند که فهرست برگزیدگان این بخش به این شرح است:

برترین برنامه زنده تخصصی: برنامه روشنا به تهیه کنندگی سعید مطیع نصرآبادی و عمران صاحب جمیان

برترین برنامه زنده عمومی: برنامه خانه مهر به تهیه کنندگی آسیه مزینانی

برترین برنامه تولیدی: برنامه زیتون به تهیه کنندگی محمد تقی روغنی ها

برترین برنامه نوروزی: برنامه نوروز ایرانی به تهیه کنندگی علی محمد اسماعیلی

برترین دکور برنامه ها: برنامه خانه مهر با طراحی دکور سپیده شریفی

در ادامه مراسم سعید مطیع نصرآبادی گفت: برنامه روشنا یک برنامه مذهبی و گفتگو محور است که هفت روز هفته روی آنتن شبکه جام جم می‌رود. موضوعات برنامه احکام قرآن، معاد، خانواده و اسلام، اخلاق اسلامی، جامعه اسلامی و مهدویت است.

همچنین محمد تقی روغنی‌ها تهیه کننده برنامه زیتون افزود: برنامه زیتون یک برنامه تخصصی گفتگو محور پزشکی است و من خوشحال هستم که از طرف مخاطبان این برنامه انتخاب شده است.

آسیه مزینانی تهیه‌کننده برنامه خانه مهر هم اشاره کرد: خانه مهر با همکاری یک گروه تلاشگر تهیه و پخش می‌شود. این دومین سالیست که مخاطبان به این برنامه رای داده‌اند و من خوشحال هستم که برای دومین‌بار برگزیده شده است. همچنین از سخت گیری‌هایی که مدیر شبکه جام جم دارد تشکر و قدردانی می‌کنم.

در بخشی دیگری از مراسم گروه موسیقی آذری اوتلار قطعاتی را اجرا کردند. همچنین گروه لیان نیز ترانه‌هایی را برای حاضران سالن اجرا کردند. در بخشی دیگر از این مراسم از برنامه‌های خردسال، کودک و نوجوان شبکه جام جم تقدیر به عمل آمد.

در این بخش مجید رجبی معمار مدیر شبکه جام‌جم، ابراهیم رنجبرزاده مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه جام جم و نوید زرین درفش قائم مقام اداره کل پخش روی سن حاضر شدند و از برگزار کنندگان قدردانی کردند. فهرست برگزیدگان این بخش عبارت است از:

برترین برنامه خردسال کودک و نوجوان: برنامه دوستان به تهیه کنندگی مسعود ساکت اف

برترین مجری برنامه های خردسال: برنامه خونه خاله با اجرای ملیکا زارعی

برترین بازیگر برنامه های خردسال، کودک و نوجوان: برنامه نوروزی هفت سین با بازیگری کیوان ساکت اف

مسعود ساکت‌اف تهیه‌کننده برنامه دوستان گفت: من از همکارانم تشکر می‌کنم چرا که برنامه دوستان نتیجه یک کار گروهی است. از سوی دیگر مجریان زحمت زیادی برای این برنامه می‌کشند.

ملیکا زارعی مجری نیز ضمن تشکر از حمایت‌های مدیر شبکه جام جم گفت: مشوقان اصلی من همیشه پدر و مادرم بودند از خواهرم قدردانی می کنم که همیشه الگوی ارزشمندی برایم بوده است. همچنین از همسرم ممنون هستم که همیشه یاریم کرده است. زارعی در ادامه اشاره کرد: اولین سالی است که در شبکه جام جم حضور دارم و خوشحالم که امسال در جشن فجر و برترین های این شبکه شرکت دارم.

کیوان ساکت‌اف نیز گفت: برنامه فجر و برترین‌های شبکه جام جم هر سال نسبت به سال قبل بهتر برگزار می‌شود. من از همه مخاطبان تشکر می‌کنم که به برنامه ما رای دادند. در بخشی دیگر از مراسم گروه اوتلار مجید اخشابی و گروه کیوان علی محمدی قطعات موسیقی را اجرا کردند.

در بخشی دیگر از مراسم جشن فجر و برترین‌های شبکه جام جم مجید رجبی معمار مدیر شبکه جام‌جم و یوسف بشارتی مدیر تولید و فنی این شبکه در روی سن حاضر شدند و از سریال‌های شبانه این شبکه تقدیر کردند. فهرست برترین‌های این بخش به این شرح است:

برترین سریال شبانه: مجموعه پایتخت به تهیه کنندگی الهام غفوری

برترین بازیگر زن سریال های شبانه: ریما رامین فر بازیگر مجموعه پایتخت

برترین بازیگر مرد سریال های شبانه: محسن تنابنده بازیگر سریال پایتخت

الهام غفوری تهیه کننده مجموعه پایتخت در این مراسم از مخاطبان شبکه جام‌جم قدردانی کرد که سریال پایتخت را به عنوان برترین سریال شبانه انتخاب کردند.

همچنین ریما رامین‌فر گفت: خوشحالم که در این جمع حضور دارم و فارسی زبانان دنیا من را انتخاب کردند. همچنین از الهام غفوری و سیروس مقدم قدردانی می کنم که من را برای بازی در سریال پایتخت انتخاب کردند. در این مراسم محسن تنابنده حضور نداشت و سیروس مقدم به نمایندگی از تنابنده جایزه‌اش را دریافت کرد.

سیروس مقدم کارگردان سریال پایتخت گفت: من امشب به جای محسن تنابنده حرف می‌زنم. او خیلی تلاش کرد خودش را برای این مراسم برساند اما برای فیلمبرداری باید به کرمان می‌رفت. تنابنده با من تماس گرفت و گفت به نیابت از او در این مراسم شرکت کنم و برای انتخابش قدردانی کنم. من از مدیر شبکه جام‌جم برای برگزاری این مراسم تشکر می‌کنم.

این کارگردان در پایان افزود: ما تلاش کردیم تا امسال مجموعه تلویزیونی پایتخت ۲ را تهیه کنیم اما به دلیل مشغله محسن تنابنده نتوانستیم این کار را انجام بدهیم.

مراسم جشن فجر و برترین‌های شبکه جام جم با اجرای قطعات موسیقی به پایان رسید.

* حاشیه:

– در این مراسم امیر احمدی و محمد سلوکی مجریان برنامه مرتب درباره تیم‌های استقلال و پیروزی با یکدیگر چالش داشتند و حاضران در سالن را در این چالش خود سهیم کرده بودند.

– زمانی که ریما رامین‌فر روی سن حاضر شد مجری از او پرسید با توجه به اینکه امیر جعفری ۱۱ خواهر و برادر دارد، زندگی کردن با ۱۱ خواهر شوهر و برادر شوهر برایتان مشکل نیست؟ گفت نه اصلا مشکل نیست. چرا که مصائب سرشکن می‌شود!

– برنامه از ساعت ۲۲ آغاز و تا ساعت یک بامداد ادامه داشت.