کد خبر:260330
پ

خبر بد برای استقلالی ها از پرونده “مامه تیام” ! مهاجم سنگالی دردسرساز شد!

استقلالی ها ابتدا اخطار و بعد به باشگاه عجمان تذکر دادند این بازیکن با استقلال قرارداد دارد و تخلف صورت گرفته اما آنها توجهی به این اخطاریه‌ها نداشتند. با ادامه این رویه آبی پوشان پایتخت برنامه ویژه‌ای برای او در نظر گرفته و در اولین گام اعتراض خود را از طریق فیفا پیگیری می کنند.

Image result for ‫مامه بابا تیام‬‎

جدال باشگاه استقلال با مهاجم سنگالی همچنان ادامه دارد و آبی پوشان پایتخت به دنبال احقاق حق خود هستند.

مامه بابا تیام با باشگاه استقلال قرارداد داشت اما به هیچ عنوان راضی نشد به ایران برگردد. استقلالی ها ابتدا اخطار و بعد به باشگاه عجمان تذکر دادند این بازیکن با استقلال قرارداد دارد و تخلف صورت گرفته اما آنها توجهی به این اخطاریه‌ها نداشتند. با ادامه این رویه آبی پوشان پایتخت برنامه ویژه‌ای برای او در نظر گرفته و در اولین گام اعتراض خود را از طریق فیفا پیگیری می کنند.

این موضع گیری جدید در حالی است که شنیده می‌شود طی یک هفته گذشته واسطه‌های استقلال بار‌ها در مذاکرات با مدیر برنامه‌های تیام آمادگی خود برای سفر به امارات و نشستن پای میز مذاکره را اعلام کرده‌اند تا با دریافت ۲۰۰ هزار دلار به صورت مسالمت‌آمیز این پرونده حل شود، اما تیام که قصد پرداخت این پول را ندارد با این درخواست موافقت نکرد تا کار به کمیته انضباطی فیفا و جنگ وکلای دو طرف در چند ماه آینده کشیده شود.

مسلماً از دست دادن ۲۰۰ هزار دلار بند فسخ قرارداد تیام و کشیدن کار به کمیته انضباطی فیفا، آن در هم در روز‌های بحرانی فعلی می‌تواند ضربه جبران‌ناپذیری به استقلال وارد کند، به خصوص که اگر آن‌ها تیام را در فیفا هم محکوم کنند، به احتمال فراوان این پول را به صورت اقساطی و طی چند ماه در سال‌های آتی پرداخت کند؛ اتفاقی که شوک بزرگی به سران استقلال وارد کرده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 2 = 3

کلید مقابل را فعال کنید