کد خبر:259697
پ

اقدام تامل‌برانگیز دانشگاه تهران در قبال یک تشکل دانشجویی

مسئولان دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران در اقدامی تامل‌برانگیز دفتر بسیج خواهران این دانشکده را تصرف کردند.

اقدام تامل‌برانگیز دانشگاه تهران در قبال یک تشکل دانشجویی

سید محمدمهدی بنی رضی مسئول بسیج دانشجویی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، با اشاره به تصرف دفتر بسیج دانشجویی خواهران این دانشکده از سوی عوامل دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران اظهار داشت: حوالی ظهر امروز عوامل این دانشکده بدون اطلاع مسئول بسیج دانشجویی و بازرسی بسیج دانشجویی اقدام به تصرف دفتر بسیج خواهران این دانشکده کردند.

وی افزود: در این اقدام اموال و اسناد طبقه‌بندی شده این تشکل دانشجویی به مکان دیگری منتقل شد و وضعیت آنها برای ما مشخص نیست.

مسئول بسیج دانشجویی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران افزود: این اقدام مسئولان دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران با اعتراض دانشجویان بسیجی روبرو شد، به طوری که آنها با برگزاری تحصن و تجمع مقابل دفتر بسیج دانشجویی دانشکده حقوق خواستار پاسخگویی مسئولان نسبت به این اقدام شدند.

به گزارش تسنیم، پس از بازسازی دفاتر تشکل‌های دانشجویی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران، تشکل‌های دانشجویی این دانشگاه نسبت به مکان‌های اختصاص یافته به آنها اعتراض داشتند و بارها اعلام کردند فضای واگذار شده به آنها نسبت به قبل کمتر است. مسئولان دانشکده حقوق نیز عنوان کردند به دلیل اختصاص این مکان‌ها به فضاهای عمومی دانشکده، مساحت بیشتری را در اختیار تشکل‌ها قرار نمی‌دهند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

66 − = 62

کلید مقابل را فعال کنید