کد خبر:259478
پ

سورپرایز هواداران تراکتورسازی در جهنم آزادی

آخرین حمله استقلال، در دقیقه ۸۷ انجام شد، نویمایر یک موقعیت تک به تک برای تبریزی فراهم کرد که این بازیکن موفق نشد دروازه فروزان را باز کند.

استقلال تهران

تیم فوتبال استقلال تهران در سومین هفته لیگ برتر خلیج فارس به مصاف تراکتورسازی تبریز رفت که موفق شد با نتیجه ۳ بر صفر به پیروزی برسد.

استقلال تهران در هفته سوم لیگ برتر، با نتیجه سه بر صفر مقابل تراکتورسازی تبریز به پیروزی رسید.

ترکیب استقلال تهران:

مهدی رحمتی | پژمان منتظری، آرمین سهرابیان، فرشاد محمدی مهر و میلاد زکی پور | فرشید باقری، علی کریمی، فرشید اسماعیلی، مرتضی تبریزی و وریا غفوری | روح الله باقری

بازیکنان تعویضی:

وریا غفوری – الحاجی گرو، دقیقه ۵۳ | روح الله باقری – خسرو حیدری، دقیقه ۷۳ | فرشید اسماعیلی – نویمایر، دقیقه ۸۱

ترکیب تراکتورسازی تبریز:

محسن فروزان | محمد طیبی، عبدالله زاده، محمد اهل شاخه و دانیال اسماعیلی فر | رضا شربتی، مسعود شجاعی، نقی زاده و اشکان دژاگه | هری فورستر و آنتونی استوکس

بازیکنان تعویضی:

عبدالله زاده – سوگیتا، دقیقه ۵۰ | مسعود شجاعی – طاهران، دقیقه ۵۶ | نقی زاده – احسان پهلوان، دقیقه ۸۰


ورزشگاه آزادی تهران

ساعت: ۲۰:۳۰

۱۹ مرداد ۱۳۹۷


موقعیت های خطرناک:

استقلال تهران در همان اول بازی، به دنبال شکست دادن شکست دادن تراکتورسازی بود؛ این تیم در دقیقه یک، یک موقعیت روی دروازه تراکتور ایجاد کرد که ضربه مرتضی تبریزی دروازه تراکتور را تهدید نکرد.

در پنجمین دقیقه این دیدار، زکی پور یک سانتر از سمت چپ برای هم تیمی های خود مهیا کرد که محسن فروزان این ضربه را ناقص دفع کرد.

در دقیقه ۱۳، اولین گل این دیدار به سود استقلالی ها به ثمر رسید؛ علی عبدالله زاده پس از سانتر روح الله باقری توپ را ناقص قطع کرد و این توپ به گل رفت تا با گل به خودی عبدالله زاده، استقلال با نتیجه یک بر صفر تراکتور را سورپرایز کند.

در دقیقه ۱۷، اولین حمله تراکتورسازی تبریز انجام شد. دانیال اسماعیلی فر یک ضربه سر بر روی دروازه استقلال تهدید کرد که رحمتی این ضربه را مهار کرد.

مرتضی تبریزی، دومین گل آبی پوشان پایتخت را در دقیقه ۲۸ به ثمر رساند؛ پس از پاس گل زیبای فرشید اسماعیلی، مرتضی تبریزی از این موقعیت استفاد کرد تا آبی پوشان با نتیجه ۲ بر صفر تراکتوری ها را شکست دهد.

در دقیقه ۳۲، مرتضی تبریزی یک موقعیت خطرناک را از دست داد.

در دقیقه ۳۸، وریا غفوری یک پاس برای روح الله باقری مهیا کرد که این بازیکن این ضربه نیز گل نکرد.

در دقیقه ۴۵، روح الله باقری یک ضربه سر به دست آورد که این موقعیت نیز از دست داد.

در دقیقه ۴۷، فرشید اسماعیلی یک سانتر برای تبریزی ارسال کرد که این بازیکن تازه وارد موفق نشد این فرصت نیز به گل تبدیل کند.

در دقیقه ۵۱، سومین گل این دیدار از سوی فرشید اسماعیلی به ثمر رسید؛ مسعود شجاعی، بازیکن تازه وارد تراکتور یک اشتباه بزرگ انجام داد تا اسماعیلی این موقعیت را به گل تبدیل کند.

در دقیقه ۶۱، یک فرصت سانتر نصیب استقلال شد که فروزان این توپ را دفع کرد.

در ۷۵ مین دقیقه این دیدار، دومین موقعیت خطرناک تراکتور از سوی استوکس انجام شد که این موقعیت با اختلاف کم به بیرون رفت.

در ۸۵ـمین دقیقه بازی، دژاگه یک موقعیت خطرناک برای سوگیتا فراهم کرد که این بازیکن نیز از این موقعیت استفاده نکرد.

آخرین حمله استقلال، در دقیقه ۸۷ انجام شد، نویمایر یک موقعیت تک به تک برای تبریزی فراهم کرد که این بازیکن موفق نشد دروازه فروزان را باز کند.

در نهایت این دیدار با نتیجه سه بر صفر به سود شاگردان شفر به پایان رسید و فرشید اسماعیلی موفق شد یک گل به ثمر برساند و یک پاس گل برای هم تیمی های خود مهیا کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 2 =

کلید مقابل را فعال کنید