کد خبر:259169
پ

شناخت چند ماهه شفر در ایران برگ برنده استقلال در بازی روز جمعه خواهد بود.

هر دو تیم بازیکنان خوبی را جذب کرده‌اند به خصوص استقلال که فکر می‌کنم این تیم را در هفته‌های آینده در قامت یک مدعی ببینیم چون شفر مربی بسیار باهوشی است و شرایط کار کردن در ایران را می‌داند.

آشوبی در خصوص جذب مسعود شجاعی و اشکان دژاگه توسط تراکتورسازی تصریح کرد: آنها بازیکنان بسیار باکیفیتی هستند اما اعتقاد من این است که ساختار تیمی استقلال بسیار خوب است
فرزاد آشوبی شناخت چند ماهه شفر در ایران برگ برنده استقلال در بازی روز جمعه خواهد بود.

افق نیوز/ فرزاد آشوبی، در خصوص ارزیابی‌اش از دیدار تیم‌های استقلال و تراکتورسازی در هفته سوم رقابت‌های لیگ برتراظهار داشت: هر دو تیم شروع خبوی در لیگ برتر نداشتند اما اعتقادم این است که در هفته‌های آینده بهتر خواهند شد.

 

وی ادامه داد: هر دو تیم بازیکنان خوبی را جذب کرده‌اند به خصوص استقلال که فکر می‌کنم این تیم را در هفته‌های آینده در قامت یک مدعی ببینیم چون شفر مربی بسیار باهوشی است و شرایط کار کردن در ایران را می‌داند.

 

آشوبی در خصوص جذب مسعود شجاعی و اشکان دژاگه توسط تراکتورسازی تصریح کرد: آنها بازیکنان بسیار باکیفیتی هستند اما اعتقاد من این است که ساختار تیمی استقلال بسیار خوب است و شناخت چند ماهه شفر  در ایران برگ برنده استقلال در بازی روز جمعه خواهد بود.

 

پیشکسوت سابق تیم‌های استقلال و تراکتور در خصوص اینکه این روزها مشغول انجام چه کاری است گفت: مربی تیم آرش ب در لیگ سه هستم خودم دوست دارم از لیگ‌های پایین‌تر مربی‌گری را شروع کنم چون در آنجا وقت آزمون و خطا را داری اما در لیگ‌های بالاتر فقط باید به دنبال کسب نتیجه باشیم.

 

ایلنا

کلیدواژه : فرزاد آشوبی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

67 − 59 =

کلید مقابل را فعال کنید