کد خبر:259070
پ

کنایه شفر به خریدهای گرانقیمت تراکتورسازی

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: باید با بازیکنان جوان کار کنیم و خیلی این کار را دوست دارم ولی به زمان نیاز داریم.

وینفرد شفر

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: باید با بازیکنان جوان کار کنیم و خیلی این کار را دوست دارم ولی به زمان نیاز داریم.

به گزارش افق نیوز، وینفرد شفر در خصوص آخرین شرایط تیمش گفت: ۲ بازی قبلی ما خوب بود به خصوص بازی با ذوب‌آهن. باید به بازیکنان فرصت بیشتری بدهیم و بازی به بازی بهتر می‌شویم و فکر می‌کنم در بازی آینده می‌توانیم بهتر شویم.من مطمئنم هواداران ما در تمام بازی‌ها ما را حمایت می‌کنند و ما را درک خواهند کرد. صیادمنش، سجاد آقایی و … بسیار جوان هستند و فرصت می‌خواهند.

* تا بازی با السد به آمادگی کامل می‌رسیم

وی تاکید کرد: برخی بازیکنان ما به تیم دیر اضافه شدند ولی فکر می‌کنم تا زمان بازی با السد به آمادگی کامل می‌رسیم. البته السد یکی از بهترین‌تیم های حال حاضر آسیا است ما باید بازی خوبی با این تیم داشته باشیم.
* تراکتورسازی با دلار بازیکن می گیرد، من باید با جوان‌ها کار کنم!
وی در پاسخ به این سوال که تراکتورسازی بازیکنان بزرگی را جذب کرده است گفت:این تفاوت ما و تراکتورسازی است که آنها بازیکنان بزرگی را با پرداخت دلار جذب کرده‌اند ولی من باید با جوان‌ها کار کنم. البته من کار کردن با جوان‌ها را دوست دارم ولی باید قبول کنیم این کار زمان می‌خواهد.

* لیدرهای استقلال را از دست دادیم

شفر در خصوص اینکه تیمش بازیکنان خوبی را از دست داده است گفت: مشکل ما همین است، ما ۵ بازیکن اصلی استقلال را از دست دادیم. در واقع آنها لیدرهای تیم و ستون‌های استقلال بودند.الان نمی‌توانم به بازیکنان جدید تیم بگویم شما رئیس تیم در وسط زمین هستید و باید به آنها کمی زمان بدهیم.

* در ترکیه تمرینات خوبی داشتیم

وی ادامه داد: به صورت عادی یک تیم باید ۶ تا ۸ هفته قبل از بازی‌ها آماده سازی کند و تیم را مهیای مسابقات کند. ما امسال اردوی خوبی پیش از فصل داشتیم و در ترکیه هم تمرینات خوبی انجام دادیم.

* علی قربانی فعلا بازیکن استقلال نیست

شفر در خصوص اینکه روز گذشته اعلام کرد در مورد قربانی امروز صحبت می‌کند گفت: قربانی در حال حاضر بازیکن تیم ما نیست ولی الان نفراتی مثل صیادمنش، باقری و .. در تیم ما هستند.باید ببینم در روزهای آینده چه اتفاقی می‌افتد.من نمی‌توانم به تراکتورسازی بگویم این بازیکن را نگیر تا من آن را جذب کنم!

*تا آخر هفته تکلیف همه بازیکنان مشخص می‌شود

وی در خصوص آخرین وضعیت الحاجی گرو گفت: ما بازیکنان زیادی مد نظر داریم و تا آخر هفته تکلیف بازیکنانمان مشخص می‌شود.
* کارنامه‌ام نشان می‌دهد که بازیکنان بزرگی پرورش داده‌ام
سرمربی تیم استقلال در ادامه تاکید کرد: اگر شما به رزومه من نگاه کنید می‌بینید که بازیکنان بزرگی را پرورش داده‌ام که همگی از پایه‌ها رشد کرده‌اند.حتی برخی از آنها ملی‌پوش شده‌اند. در همین جا نورافکن و حسینی به اروپا رفتند و امیدوارم این رویه ادامه داشته باشد.

* در استقلال برای تغییر آمده ام

شفر در پایان در خصوص اینکه در ایران معمولا چنین اتفاقاتی نمی‌افتد و به پایه‌ها اهمیتی داده نمی‌شود گفت: من اینجا هستم که این موضوع را تغییر بدهم. سال گذشته این کار را انجام دادم و امسال هم در ادامه این کار را انجام خوهم داد.

منبع: فارس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 1 =

کلید مقابل را فعال کنید