کد خبر:259063
پ

در انتظار رونمایی از ستاره‌های جدید استقلال

زمینِ آزادی روز جمعه میزبان بازی استقلال و تراکتورسازی خواهد بود و احتمالا یکی از پرستاره ترین روزهای لیگ برتری اش را تجربه خواهد کرد.

Image result for ‫در انتظار رونمایی از ستاره‌های جدید استقلال‬‎

زمینِ آزادی روز جمعه میزبان بازی استقلال و تراکتورسازی خواهد بود و احتمالا یکی از پرستاره ترین روزهای لیگ برتری اش را تجربه خواهد کرد.

تراکتوری ها در آخرین گام، مسعود شجاعی و اشکان دژاگه را به خدمت گرفتند و این دو روز گذشته در تمرین تی تی ها حضور یافتند تا مشخص شود به طور قطع در مقابل استقلال حضور خواهند داشت. همچنین دیگر ستاره های این فصل تراکتور هم مقابل تیم بزرگی بازی نکرده اند و دیدار با آبی های پایتخت، رونمایی از آن ها نیز خواهد بود. هری فورستر، آنتونی استوکس و یوکیا سوگیتا مهره های خارجی تیم تبریزی هستند که باید توانایی هایشان را برابر استقلال نشان دهند.جدال استقلال و پرسپولیس سرخابی های تهران و تبریز همواره محلی برای دوئل بازیکنان سرشناس و البته هواداران پرشور هر دو تیم بوده اما این بار یک تفاوت جدی با بقیه بازی ها دارد و آن هم رونمایی از چند ستاره بزرگ در این مسابقه است.

از آن طرف آبی ها با خریدهای جدید از تراکتور میزبانی می کنند. مارکوس نویمایر و طارق همام دو بازیکن جدید استقلال هستند که از فوتبال آلمان و عراق به ایران آمده اند. نویمایر برای پر کردن جای جپارف و همام برای حضور در پست هافبک هجومی و وینگر در تیم استقلال حضور دارند اما شاید هیچ کدام از این ها جذابیت مرتضی تبریزی را برای هواداران آبی پوش نداشته باشند.

رونمایی از این ۸ ستاره شاید در ابتدا بازی انجام نشود چون احتمالا ۲ مربی خارجی، تمام این بازیکنان را در ترکیب اصلی قرار نخواهد داد اما بعید است در طول بازی نیز به کار گرفته نشوند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 46 = 51

کلید مقابل را فعال کنید