کد خبر:258989
پ

هافبک آلمانی استقلال با یک اشتباه کل لیگ را از دست می دهد +تصویر

این اتفاق باعث شده تا هواداران این تیم با مقایسه او و بازیکنانی مانند اشکان دژاگه اعتراض خود را نسبت به این موضوع در شبکه های مجازی نشان دهند.

مارکوس نیو مایر

مارکوس نیو مایر

 هافبک آلمانی استقلال باید با پیراهن آستین بلند در تمامی بازی های لیگ برتر حضور پیدا کند
 تیم فوتبال استقلال تهران  که هجدهمین دوره لیگ برتر را با دو تساوی مقابل پیکان و ذوب آهن آغاز کرده است ، باید جمعه شب  در حساس ترین دیدار هفته سوم لیگ از تراکتورسازی تبریز پذیرایی کند.

در حالی که آبی های پایتخت در روز های اخیر تمرینات خود را با جدیت تمام پیگیری  می کنند، نوع پوشش مارکوس نیو مایر هافبک آلمانی این تیم به سوژه اصلی هواداران این تیم تبدیل شده است.

خرید جدید آبی ها در هوای گرم این روز های تهران چه در زمین چمن و چه در سالن بدنسازی به خاطر داشتن تاتو با لباس آستین بلند حضور پیدا می کند، این اتفاق باعث شده تا هواداران این تیم با مقایسه او و بازیکنانی مانند اشکان دژاگه اعتراض خود را نسبت به این موضوع در شبکه های مجازی نشان دهند. ولی واقعا چه فرقی بین نیو مایر  و سایر بازیکنان وجود دارد؟ آیا سازمان لیگ بین بازیکنان ایرانی و خارجی در این مورد فرق می گذارد؟

مارکوس نیو مایر
مارکوس نیو مایر

جواب تمامی این سوال ها را می توانید در نوع تاتو های هافبک آلمانی آبی ها به دست آورید، متاسفانه  به قدری تاتو دست نیو مایر منشوری است که حتی از گذاشتن عکس  واضح آن نیز معذوریم چه برسد که خود این بازیکن بخواهد داخل زمین و  جلوی چشم عکاس ها دست های خود را به نمایش همگان بگذارد.

مارکوس نیو مایر
مارکوس نیو مایر

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

61 − = 59

کلید مقابل را فعال کنید