کد خبر:258845
پ

من خودم را با هیچکس مقایسه نمی‌کنم و این فصل فقط آمده‌ام تا فقط جای خودم را پر کنم

من خودم را با هیچکس مقایسه نمی‌کنم و این فصل فقط آمده‌ام تا فقط جای خودم را پر کنم. انگیزه زیادی دارم و می‌خواهم امسال سال فوتبالی بسیار خوبی داشته باشم.

مهاجم پدیده خراسان گفت: اخراج عجیب محمد کمپانی (قنبری) یک تلنگر برای پدیده بود تا به خودمان بیاییم.

یونس شاکری  پس از پیروزی تیمش برابر استقلال خوزستان اظهار داشت:

قبل از هر چیز بگویم که من برای بازی اول‌مان برابر پرسپولیس کوهی از انگیزه بودم که متاسفانه کارت بازی آماده نشد و نتوانستم برای پدیده به میدان بروم اما در این بازی بیرون از خانه شکر خدا توانستیم دل هواداران را شاد کنیم.

یونس شاکری  افزود:

طبیعتا بازی در آن گرمای وحشتناک اهواز برای هر تیمی سخت و دشوار است اما تیم ما پس از اخراج محمد که با سخت‌گیری و البته قدری بی‌تجربگی رخ داد، دوباره به خودش آمد و طوری بازی کرد که هم حریف را اذیت کرد و هم به نتیجه رسید.

مهاجم پدیده تاکید کرد:

همه بازیکنان جور کمبود بازیکن و ۱۰نفره شدن تیم را کشیدند و در نهایت هم شکر خدا مزد این همه دوندگی و غیرت بازیکنان، اولین سه امتیازی بود که نصیب هواداران فوتبال خراسان شد.

یونس شاکری  در پاسخ به اینکه آیا این فصل آمده تا جای محمد قاضی را برای پدیده پوشش دهد، گفت:

من خودم را با هیچکس مقایسه نمی‌کنم و این فصل فقط آمده‌ام تا فقط جای خودم را پر کنم. انگیزه زیادی دارم و می‌خواهم امسال سال فوتبالی بسیار خوبی داشته باشم.

یونس شاکری  که زننده گل سه امتیازی پدیده بود، ادامه داد:

امسال پدیده بازیسازهای بسیار خوبی دارد که همین موضوع باعث می‌شود تا به ادامه گلزنی‌هایم امیدوار باشم. تیم خوبی داریم و انشاالله اول نتیجه گیری خوبی از لحاظ تیمی داشته باشیم و بعد از آن بتوانم بار دیگر خودم را اثبات کنم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 53 = 55

کلید مقابل را فعال کنید