واکنش مدافع پرسپولیس به نیمکت نشینی بیرانوند

به گزارش افق نیوز/ محمد انصاری مدافع پرسپولیس پس از برتری ۳ بر صفر برابر فولاد اظهار کرد: امیدوارم بتوانیم روند چند سال گذشته را دوباره تکرار و بهترین نتیجه ممکن را کسب کنیم. بازیخوبی بود. فولاد تیم خوبی است اما در اول فصل زمان می‌برد تا تیم‌ها به آمادگی کامل برسند و توانایی صد درصدی خود را نشان دهند.

او ادامه داد: خوشبختانه بازیکنان ما از پتانسیل بالایی برخوردار هستند و کادر فنی هم نشان داده که در این چند سال اخیر نتایج خیلی گرفته است.ان شاالله باشگاه حمایت شود تا در ادامه راه بتوانیم بهتر عمل کنیم.

مدافع تیم پرسپولیس درباره رادوشوویچ هم گفت: از نظر من هم بیرانوند و هم رادو دروازه بانان خوبی هستند.بیرانوند که گلر بزرگی است و رادو هم دارد نشان می دهد که روز به روز در حال بهتر شدن است.

انصاری در مورد اینکه آیا پرسپولیس می تواند همین روند رو به رشد را در ادامه فصل هم ادامه دهد یا خیر، گفت: تمام تلاشمان بر این است تا این روند را ادامه دهیم تا شرمنده هواداران نشویم.

او در مورد مصدومیت کامیابی نیا هم گفت: ما جوانان خیلی خوبی در تیممان داریم و شانس به آنها رو کرده تا بتوانند توانایی هایشان را به اثبات بگذارند و هم کمک حال تیم باشند.

انصاری درباره دیدار با الدحیل بیان کرد: تمرکز زیادی روی دیدار باالدحیل داریم و امیدوارم نتیجه خوبی مقابل این تیم کسب کنیم تا نماینده خوبی برای ایران باشیم.