کد خبر:258751
پ

افشاگری کارشناس مشهور از دلیل رد پیشنهاد فدراسیون الجزایر از سوی کی روش+تصویر

به گزارش افق نیوز پس از شایعات بسیار درباره احتمال امضای قرارداد کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی ایرانبا فدراسیون الجزایر، اما روز گذشته فدراسیون این کشور اعلام کرد که با جمال بلماضی، سرمربی سابق الدحیل قطر قراردادی ۴ ساله امضا کرده است. سایت «النهار» مراکش خبر داد: مصطفی بویفر، میهمان شبکه تلویزنی النهار فاش کرد که یکی از […]

به گزارش افق نیوز پس از شایعات بسیار درباره احتمال امضای قرارداد کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی ایرانبا فدراسیون الجزایر، اما روز گذشته فدراسیون این کشور اعلام کرد که با جمال بلماضی، سرمربی سابق الدحیل قطر قراردادی ۴ ساله امضا کرده است.

چرا سر مربی مشهور پیشنهاد فدراسیون الجزایر را نپذیرفت؟

سایت «النهار» مراکش خبر داد: مصطفی بویفر، میهمان شبکه تلویزنی النهار فاش کرد که یکی از اعضای سابق هیئت مدیر فدراسیون فوتبال الجزایر با کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی ایران تماس گرفته است و او را به عدم قبول پیشنهاد زطشی، رئیس فدراسیون الجزایر تشویق کرده است.

چرا سر مربی مشهور پیشنهاد فدراسیون الجزایر را نپذیرفت؟

وی افزود: از فاش کردن نام این فرد معذور هستم، ولی این را می‌دانم که او با کی روش تماس گرفته است و او را در آخرین لحظه قانع کرده که فضای فوتبال الجزایر منفی است و به نفع او نیست که به اینجا بیاید.

منبع:فارس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 1 = 1

کلید مقابل را فعال کنید