به گزارش افق نیوز/ تیم فوتبال استقلال خوزستان امشب در چارچوب هفته دوم رقابت های لیگ برتر میزبان پدیده مشهدخواهد بود. آبی‌های اهوازی که فصل را با تساوی خارج از خانه مقابل گسترش آغاز کرده‌اند، در اولین بازی خانگی فصل فرصت استفاده از دو مهره ارزشمند خود را خواهند داشت.

 

امروز کارت بازی ایمان مبعلی صادر شد و هافبک تازه وارد و کهنه کار استقلال می تواند برای تیمش در بازی امشب به میدان برود. همچنین دیگر بازیکنی که امروز کارت بازی برایش از سوی سازمان لیگ صادر شد، یونس دلفی بود. مهاجم جوان و آینده دار استقلال خوزستان که همراه با تیم ملی امید در اردوی عراق حضور داشت، می تواند با صلاحدید کادرفنی امشب برای آبی ها به میدان برود.

دلفی خبرسازترین بازیکن روز گذشته فوتبال ایران بود و مدیران استقلال خوزستان اعلام کردند که با ترانسفر ۵۵۰ هزار یورویی او به آیندهوون هلند موافقت کرده اند.

 

نکته ای که در خصوص کارت بازی یونس دلفی وجود دارد، مهلت اعتباری است که برای آن تعیین شده است. به دلیل اینکه دلفی در حال حاضر دانشجو است و گواهی اشتغال به تحصیل او تا پایان تابستان اعتبار دارد، کارت بازی اش در لیگ هم اعتبار اندکی دارد و پس از شروع ترم پاییزی دانشگاه ها و صدور گواهی اشتغال به تحصیل جدید، اعتبار کارت بازی این مهاجم جوان هم قابل تمدید خواهد بود.

 

البته تاریخ اعزام تیم امید به جاکارتا برای شرکت در بازی های آسیایی نزدیک است و پس از آن تورنمنت هم دلفی باید به هلند برود تا کارهای لازم برای انتقال به آیندهوون را انجام دهد.

 

 

منبع خبر : ورزش سه