به گزارش افق نیوز  باشگاه تراکتورسازی بعد از اینکه به بخش خصوصی واگذار شد و زنوزی مالکیت این باشگاه را برعهده گرفت در بازار نقل و انتقالات شروعی طوفانی داشت و توانست چند بازیکن خارجی طراز اول جذب کند.

زنوزی مالک باشگاه تراکتورسازی که به طور مستقیم با بازیکنان جدید قرارداد می بندد شب گذشته با جذب اشکان دژاگه و مسعود شجاعی بمب نقل و انتقالات لیگ برتر را ترکاند و شور وشعفی در میان هواداران تبریزی ایجاد کرد.

شنیده ها حاکی از آن است بمب های نقل و انتقالاتی تراکتورسازی همچنان ادامه دارد و زنوزی قصد دارد رامین رضاییان دیگر ملی پوش کشومان را جذب کند تا تیم تراکتورسازی را به یک تیم کهکشانی تبدیل کند.

عبدالصمد ابراهیمی که رابطه خوبی با پرسپولیسی ها دارد در گفتگو با خبرنگار ما اعلام کرد که باشگاه تراکتورسازی همچنان با رامین رضاییان مذاکره می کنند تا رضایت این بازیکن ملی پوش را برای حضور در تیم خود جلب کند. مدیران تراکتورسازی به رضاییان پیغام دادند که مبلغ درخواستی اش را برای پیوستن به این تیم اعلام کند تا برای جذبش اقدامات لازم را انجام بدهند.

خبر مذاکره مالک باشگاه تراکتورسازی با رامین رضاییان چند هفته پیش رسانه ای شد که مدافع راست تیم ملی در آن مقطع اعلام کرد که اولویتش بازی در اروپاست و اگر پیشنهادی از تیم های اروپایی نداشته باشد به درخواست تراکتورسازان فکر می کند.

به هر حال رضاییان از تیم اوستنده جدا شده است و تاکنون پیشنهاد خوبی از تیم های اروپایی به این بازیکن رسانه ای نشده است بنابراین مالک باشگاه تراکتورسازی همچنان به دنبال خرید این بازیکن است تا باز هم بمبی دیگر در بازار نقل و انتقالات منفجر کند.

به طور حتم باشگاه تراکتورسازی که توانسته شجاعی و دژاگه را به خدمت بگیرد جلب رضایت رضاییان برای حضور در این تیم نمی تواند سخت باشد به شرطی که مدافع ملی پوش تمایل به بازگشت به لیگ ایران را داشته باشد.