کد خبر:258628
پ

حضور دومین ملی‌پوش ایران در لیگ جزیره قطعی شد+تصویر

در پی درخشش ملی پوش تیم فوتبال کشورمان در جام جهانی حال تیم های انگلیسی منچسترسیتی و کریستال پالاس به دنبال جذب او هستند.

در پی درخشش ملی پوش تیم فوتبال کشورمان در جام جهانی حال تیم های انگلیسی منچسترسیتی و کریستال پالاس به دنبال جذب او هستند.
کی روش+سامان قدوس حضور دومین ملی‌پوش ایران در لیگ جزیره قطعی شد+عکس

افق نیوز/ سامان قدوس مهاجم تیم ملی کشور مان که در حال حاضر در باشگاه اوسترشوندس لیگ برتر سوئد بازی می کند و توانسته ۲۰ گل نیز برای این تیم به ثمر برساند با درخشش خوبی که در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه داشت توجه بسیاری از تیم ها از جمله منچستر سیتی را به سمت خود جلب کرده است.

 

سامان قدوس علاوه بر درخشش در تیم ملی با ۱۱ گل زده،در لیگ سوئد نیز نمایش خوبی داشته است و چند تیم چینی نیز به دنبال جذب او هستند.

 

 

سامان قدوس در جواب به پیشنهادات باشگاه های چینی برای پیوستن او به تیم آن ها گفته است:باشگاه های چینی پیش تر نیز پیشنهادات خوبی به من داده بودند اما در حال حاضر خیلی جوان هستم که بخواهم به باشکاه های چینی بروم و پول برایم در الویت باشد.

 

اما آخرین اخبار حاکی از آن است که فقط سیتی زن ها در لیگ جزیره سامان را نمی خواهند و او پیشنهاد جدیدی را عصر دیروز از تیم کریستال پالاس دریافت کرده و باید حضور دومین ملی پوش ایران در لیگ جزیره را قطعی شده بدانیم.

برنا

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 2 =

کلید مقابل را فعال کنید