کد خبر:258582
پ

 حس خوبی از هم‌تیمی‌هایم گرفتم

تمامی بازیکنان فوق‌العاده بوده‌اند و من خیلی زود در تیم جا افتاده‌ام. آن‌ها گروه خوبی هستند و از همان اول حس خوبی از هم‌تیمی‌هایم گرفتم.

Image result for ‫علیرضا جهانبخش‬‎

ستاره ایرانی تیم فوتبال برایتون از اولین بازی‌اش برای تیم جدیدش سخن گفت.
افق نیوز علیرضا جهانبخش که عصر روز گذشته (سه‌شنبه) اولین بازی‌اش را برای تیم فوتبال برایتون اَند هاو در برتری یک بر صفر مقابل نیس فرانسه در دیداری دوستانه انجام داد، در این خصوص به سایت رسمی باشگاه برایتون گفت: پیش از هر چیز خوشحالم که برای دقایقی برای برایتون بازی کردم، چون آخرین بازی که انجام داده بودم به جام جهانی ۲۰۱۸ با تیم ملی فوتبال ایران بازمی‌گشت. من به اندازه کافی در پیش‌فصل تمرین نداشته‌ام از این‌رو کار برایم سخت بود، اما برایم مهم بود که اولین بازی‌ام را به این شکلی که ارائه دادم، انجام دهم. خوشحالم، اما می‌خواهم که آماده‌تر شوم و خودم را با محیط جدید وفق دهم که به مرور زمان این اتفاق خواهد افتاد، اما مهمترین چیز برای من این بود که مقابل نیس در زمین باشم.
بازیکن تیم ملی کشورمان که چهارشنبه گذشته در ازای ۱۷ میلیون پوند به برایتون پیوست، در بخش دیگری از صحبت‌هایش اظهار داشت: تمامی بازیکنان فوق‌العاده بوده‌اند و من خیلی زود در تیم جا افتاده‌ام. آن‌ها گروه خوبی هستند و از همان اول حس خوبی از هم‌تیمی‌هایم گرفتم. به مرور زمان هم شناخت بهتری از هم پیدا خواهیم کرد. هر چه جلوتر برویم، درک بهتری از بازی و شخصیت یکدیگر پیدا خواهیم کرد. تازه اولین هفته حضور من در برایتون است و همچنان در حال یادگیری هستم. کمی زمان نیاز خواهد بود تا با هم هماهنگ شویم، چون بازیکنان جدیدی هم به تیم اضافه شده‌اند، اما در همان برخورد اول حس خوبی از هم‌تیمی‌هایم گرفتم و از بودن در برایتون خوشحالم.
جهانبخش که می‌تواند اولین بازی‌اش در فصل جدید لیگ برتر انگلیس را در بازی خارج از خانه برایتون مقابل واتفورد در تاریخ ۱۱ آگوست (۲۰ مرداد) تجربه کند، خاطرنشان کرد: می‌دانم که از حالا تا شروع فصل باید سخت تلاش کنم تا به سطح آمادگی جسمانی خوبی برسم که این برایم خیلی مهم است. می‌دانم که باید سخت تلاش کنم تا به سطح آمادگی دیگر بازیکنان تیم برسم و این چالشی است که به دنبالش هستم. شروع فصل جدید فوق‌العاده خواهد بود و به عنوان بازیکن از اینگونه رقابتی که لیگ برتر هر سال به ارمغان می‌آورد، لذت می‌برید که واقعاً هیجان‌انگیز است.
منبع: تسنیم
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 50 = 58

کلید مقابل را فعال کنید