کد خبر:258090
پ
مجید انصاری:

برای شکستن قدرت آمریکا به تدبیر آیت الله هاشمی در تعامل با دنیا نیاز داریم

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه دشمن با به راه انداختن جنگ اقتصادی می‌خواهد مردم را مایوس و نظام را ناکارآمد نشان دهد، بر ضرورت حفظ همگرایی و تقویت امید در جامعه تاکید کرد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه دشمن با به راه انداختن جنگ اقتصادی می‌خواهد مردم را مایوس و نظام را ناکارآمد نشان دهد، بر ضرورت حفظ همگرایی و تقویت امید در جامعه تاکید کرد.
حجت الاسلام والمسلمین مجید انصاری شامگاه پنجشنبه در دوازدهمین یادواره ۱۱۷ شهید نوق در بهرمان رفسنجان افزود: امروز کشور و انقلاب اسلامی در پیچ تاریخی قرار گرفته که برای عبور از شرایط موجود نیاز به تدبیر و روش مرحوم ایت الله هاشمی رفسنجانی که تکیه بر همگرایی بیشتر داخلی و تعامل با دنیا بود، داریم.
انصاری ادامه داد: امروز همه می‌دانیم که در هر خانه‌ای چندین جوان بیکار وجود دارد که زمینه اشتغال آن‌ها فراهم نیست و در این میان شرایط ویژه‌ای هم در جهان و کشور ما شکل گرفته است.
وی گفت: دشمنان توطئه‌هایی را علیه ایران با هدف تضعیف و تحریم نظام و انقلاب در پیش گرفته اند و در واقع امروز مثلث شوم شیطانی و در راس آن آمریکا و در کنارش منافقان و تروریست‌ها علیه ما برپاست.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: همزمان با این توطئه ها، مشکلات دیگری از قبیل: بیکاری، بحران آب، گرمازدگی محصولات، عوارض طبیعی و غیرطبیعی ناشی از شدت خشکسالی هم جامعه را فرا گرفته است.
وی ادامه داد: از طرف دیگر با کمال تاسف برخی با فرصت طلبی در زمانی که ملت در فشار‌ها اقتصادی است، ارز دولت را می‌گیرند و کالا وارد و به قیمت گزاف می‌فروشند این در حالی است که کارگران و قشر کشاورزان آسیب دیده باید با دست خالی وارد منزل شوند.
حجت الاسلام انصاری گفت: در چنین شرایطی مردم باید امر به معروف و نهی از منکر داشته باشند و صرفه جویی در منابع بیشتر شود و ضمن کاهش ریخت و پاش‌های اداری، کشاورزان خسارت دیده را بانک‌ها و دولت یاری کنند.
**برای شکستن قدرت آمریکا به تدبیر هاشمی رفسنجانی نیاز داریم
این فعال سیاسی با تحلیل شرایط کنونی کشور گفت: برای غلبه بر مشکلات باید مدیران با دلسوزی بیشتر در خدمات رسانی به مردم روش آیت الله هاشمی رفسنجانی را اجرا کنند و برای شکستن قوه آمریکا نیاز به تدبیر آیت الله هاشمی رفسنجانی در جهت تعامل با دنیا داریم.
انصاری تصریح کرد: چرا که امروز بیش از هر زمان دیگری حقانیت ایران در دنیا مطرح است و عقل و خرد هم شرط پیروزی است.
انصاری یاد آیت الله هاشمی رفسنجانی را گرامی داشت و بیان کرد: نام ایشان با انقلاب، ساختن ایران، جهاد و ایثار و تلاش و فداکاری قرین است.
وی افزود: زمانی که جهان علیه ایران دست به جنگ زد و از قضا فرمانده دفاع از کشور همان آیت الله هاشمی رفسنجانی فرزند بهرمان انتخاب شد و چه شب‌ها و روز‌ها در کنار دیگر فرماندهان و شهدا در جبهه‌های نبرد ایستاد.
انصاری گفت: در اوج ناامیدی که ما مهمات برای ارسال به مدافعان در خرمشهر و بوشهر نداشتیم، هاشمی رفسنجانی در فکر ایجاد صنایع موشکی و در فکر توسعه جنگ افزار‌های دفاعی بود لذا امروز پایه بسیاری از صنایع نظامی کشورمان در زمان جنگ و تحریم‌ها بوسیله آیت الله هاشمی رفسنجانی گذاشته شد.
وی خاطرنشان کرد: مردم نیز به کمک آمدند از جمله اینکه منطقه نوق رفسنجان هم برای حفظ ایران و انقلاب و استقلال ۱۱۷ شهید را تقدیم کرد.
منبع: ایرنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 20 = 30

کلید مقابل را فعال کنید