کد خبر:258067
پ

خوشحالم که توانستم در خدمت ” استقلال ” باشم ؛ پیشنهاد من سه ساله بود

مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: امروز قراردادم را به مدت یک فصل دیگر با استقلال تمدید کردم و خوشحالم که توانستم در خدمت استقلال باشم.

Image result for ‫وریا غفوری‬‎

مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: امروز قراردادم را به مدت یک فصل دیگر با استقلال تمدید کردم و خوشحالم که توانستم در خدمت استقلال باشم.

امروز قراردادم را به مدت یک فصل دیگر با استقلال تمدید کردم و خوشحالم که توانستم در خدمت استقلال باشم.وریا غفوری بعد از تمدید قرارداد با تیم فوتبال استقلال در جمع خبرنگاران اظهار داشت:

وریا غفوری با تاکید بر اینکه قرار بود قراردادش با استقلال سه ساله باشد ولی نشد، گفت:

پیشنهاد من اینگونه بود ولی با آن موافقت نکردند.

وریا غفوری در پاسخ به این سؤال که چه کسی با این پیشنهاد موافقت نکرد، گفت:

نمی‌خواهم زیاد وارد جزئیات شوم ولی پیشنهاد من سه ساله بود.

مدافع تیم فوتبال استقلال در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه با جدایی نفراتی مثل تیام، جباروف، ابراهیمی و نورافکن هواداران خیلی نگران فصل هجدهم هستند، گفت:

حرف شما درست است و هدف ما در آخر فصل گذشته این بود که برای ستاره سوم بجنگیم ولی در این فاصله تیم نفراتش را از دست داد و مقداری ضعیف شد. این یک واقعیت است و ما نمی‌توانیم خودمان را گول بزنیم ولی استقلال همیشه استقلال است و مطمئن باشید تیم ما اوج می‌گیرد.

وریا غفوری تاکید کرد:

مقداری زمان می‌خواهیم وکادر فنی خوبی داریم و مطمئنا شفر می‌تواند مثل پارسال کمک کند که تیم ما اوج بگیرد و شاید در ۳-۴ هفته اول زیاد شروع خوبی نداشته باشیم که البته باز هم تاکید می‌کنم شاید ولی مطمئن باشید که به جایگاه خوبی می‌رسیم.

وریا غفوری در خصوص مصدومیت جزئی که با آن مواجه شده بود، گفت:‌

من در اردوی ترکیه از ناحیه عضله ساق پا دچار آسیب دیدگی شدم و زودتر به تهران برگشتم. ولی حالا شرایط بهتری دارم.امروز به تمرین تیم می‌روم و اگر شرایط خوب بود فردا هم روی نیمکت می‌نشینم و اگر کادر فنی صلاح بداند کمک می‌کنم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 4 = 4

کلید مقابل را فعال کنید