کد خبر:257512
پ

خبر خوش برای هواداران استقلال ؛ احتمال بازگشت این بازیکن به جمع آبی پوشان!

در صورت موافقت شفر سرمربی و البتهامیرحسین فتحی به عنوان سرپرست جدید باشگاه به نظر نمی رسد او زمان زیادی برای رسیدن به شرایط مسابقه لازم داشته باشد.

پس از اینکه سیدرضا افتخاری، مدیرعامل استقلال تهران تصمیم گرفت از تیم فوتبال استقلال تهران استعفا دهد، احتمال بازگشت مجتبی جباری به استقلال قوت گرفته است.

این اتفاق در حالی افتاد که جباری در ۵ هفته اول لیگ برتر در دقایقی که برای استقلال بازی کرد نمایش مثبتی در ترکیب استقلال داشت اما یک اختلاف باعث شد او نتواند فصل را به پایان برساند و تا پایان بازی های لیگ هفدهم خانه نشین شد.مجتبی جباری فصل پیش بعد از ۴ سال دوری از استقلال با قراردادی ۲ ساله به این تیم برگشت تا بتواند فوتبالش را در تیمی که از آن اعتبار گرفته به اتمام برساند اما او پیش از بازی با پارس جنوبی جم در هفته ششم لیگ برتر به دلیل اختلاف با سید رضا افتخاری از این تیم کنار گذاشته شد و هرگز به جمع آبی ها برنگشت.

اما حالا با استعفای افتخاری مانعی که برای بازی کردن مجتبی جباری وجود داشت برطرف شده است و طبیعی است که پیشنهاد بازگشت او به میادین هم برای خودش و هم برای استقلال در شرایطی که این تیم در پست هافبک بازیساز با مشکل روبرو است می تواند خبر جذابی باشد.

هرچند مجتبی جباری هفته گذشته خبر خداحافظی خود از فوتبال را رسانه ای کرد اما او در این مدت تمرین های فشرده ای را زیر نظر محمود مولایی، بدنساز سابق باشگاه استقلال و پرسپولیس انجام داده است و در صورت موافقت شفر سرمربی و البتهامیرحسین فتحی به عنوان سرپرست جدید باشگاه به نظر نمی رسد او زمان زیادی برای رسیدن به شرایط مسابقه لازم داشته باشد.

با توجه به اینکه جباری چندی پیش باشگاه استقلال را محکوم به پرداخت حدود ۶۰۰ میلیون پول بابت فسخ یک طرفه قراردادی کرده بود، به نظر بازگشت او هم می تواند این بار مالی را از روی دوش باشگاه استقلال بردارد و هم این بازیکن می تواند به خواسته خود که خداحافظی با پیراهن استقلال است برسد.

 

ورزش سه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 2 = 4

کلید مقابل را فعال کنید