کد خبر:256343
پ

آخرین هدف نقل و انتقالاتی پرسپولیس تهران فاش شد!

بعد از تمدید قرارداد با این بازیکن دیگر کارمان در نقل و انتقالات تمام می‌شود و فعالیتی نخواهیم داشت.

حمیدرضا گرشاسبی: آخرین هدف ما در نقل و انتقالات تمدید با وحید امیری است!

Image result for ‫حمیدرضا گرشاسبی‬‎

وضعیت تمدید قرارداد وحید امیری با باشگاه پرسپولیس، همچنان در هاله ای از ابهام است. حمیدرضا گرشاسبی گفت: آخرین هدف نقل و انتقالاتی ما، تمدید قرارداد با وحید امیری است.

طبق گفته حمیدرضا گرشاسبی آخرین هدف نقل و انتقالاتی سرخپوشان تمدید قرارداد امیری است.سرپرست باشگاه پرسپولیس می گوید فعلا دغدغه ما تمدید قرارداد امیری است البته مشکلی ازاین بابت وجود ندارد.حمیدرضا گرشاسبی در خصوص امضای قرارداد باشگاه پرسپولیس با سروش رفیعی اظهار داشت:

از همان ابتدا هدف ما در نقل و انتقالات جذب سروش رفیعی و مهدی ترابی بود. خدا را شکر هم ترابی را جذب کردیم و هم با قرارداد یک و نیم ساله سروش را به پرسپولیس آوردیم. ضمن اینکه پیش از این هم با تمام بازیکنان مدنظر کادر فنی یک به یک قرارداد بستیم.

وی در خصوص اینکه هدف باشگاه پرسپولیس در ادامه فصل نقل و انتقالات چیست عنوان کرد:

فقط مانده قرادادمان را با وحید امیری تمدید کنیم. فعلا دغدغه ما این مسئله است البته مشکلی ازاین بابت وجود ندارد، اما آماده مذاکره با امیری هستیم. بعد از تمدید قرارداد با امیری دیگر کارمان در نقل و انتقالات تمام می‌شود و فعالیتی نخواهیم داشت.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که اگر وحید امیری قراردادش را با این باشگاه تمدید نکند آیا جایگزینی برای این بازیکن در نظر گرفته شده گفت:

اگر خدای نکرده امیری قرادادش را تمدید نکند ما دیگر فعالیتی در نقل و انتقالات نخواهیم کرد و امیری آخرین هدف ما در نقل و انتقالات خواهد بود. امیدوارم که این اتفاق رخ بدهد و امیری هم قراردادش را تمدید کند.

گرشاسبی درباره وضعیت اردوی پرسپولیس در کوروواسی عنوان کرد:

خوشبختانه اردوی خوبی و بانشاطی را در کمپی خوب برگزار کردیم نکته جالب اردوی ما این است که تمرینات هر روز و حتی مسابقات دوستانه ما در کرواسی از طریق یک اپلیکیشن برای هواداران پخش می‌شود که این نکته جذابی است.

وی درباره اینکه سازمان لیگ به‌صورت رسمی اعلام کرد دیدار سوپرجام فوتبال ایران بین پرسپولیس و استقلال قطعا در تاریخ اعلام شده برگزار می‌شود گفت:

ما مشکلی با این مسئله نداریم. از همان اول هم گفتیم که می‌خواهیم در سوپرجام به میدان برویم الان هم اعتراضی به این مسئله نداریم.

منبع
پارس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 8 =

کلید مقابل را فعال کنید