اخبار منتشر شده حاکی از این است که یک خاخام صهیونیستی مظنون به تجاوز جنسی به چندین دختر نابالغ در فرانسه تحت پیگرد قرار گرفته است.

 به گزارش فارس به نقل از نشریه صهیونیستی جروزالم پست، این خاخام ۷۰ ساله صهیونیست مظنون است که به چندین دختر نابالغ تجاوز کرده است و به همین دلیل از سوی پلیس فرانسه تحت بازجویی قرار گرفته است.
بر اساس این گزارش، اخبار رسانه های فرانسوی حاکی از این است که “دنیل فارهی” که موسس جنبش یهودیان لیبرال فرانسه است و یکی از اعضای ارشد جامعه یهودیان این کشور نیز محسوب می شود، متهم است که چندین دختر نابالغ فرانسوی را مورد تجاوز قرار داده است و تحقیقات پلیس در این زمینه ادامه دارد، این در حالی است که فارهی هم اکنون در بازداشت به سر می برد.
اگرچه این خاخام هفتاد ساله تمامی اتهامات مربوط به خود را تکذیب کرده است، اما میشل سرفاتی رییس جامعه حمایت از یهودیان فرانسه اعلام کرده است که برای موضع گیری در این زمینه منتظر اعلام نتایج تحقیقات خواهد ماند.
وی در بخش دیگری از اظهارات خود تصریح کرده است: در صورتی که اتهامات مطرح شده بر ضد این خاخام صهیونیست که یکی از مدافعان سرسخت هولوکاست است درست باشد، این مسئله برای ما یک فاجعه خواهد بود.