کد خبر:256086
پ

لو رفت ! تنها راه نجات ” پرسپولیس ” از خطر محرومیت مشخص شد

با وجود تلاش‌های صورت گرفته از سوی مسئولان این باشگاه، هنوز ارز دولتی از سوی بانک مرکزی به این باشگاه داده نشده است و ظاهرا هم قرار نیست که به آنها این ارز داده شود. اتفاقی که اگر بیفتد می‌تواند خطر محرومیت پرسپولیسی‌ها را در پی داشته باشد.

تنها راه فرار پرسپولیس این است که از پول فیفا بتواند بدهی‌اش به بدهکاران را پرداخت کند

تیم فوتبال پرسپولیس - علیرضا حقیقت - روزبه نعمت اللهی - برانکو - گولچ - مهدی ذاکر - باشگاه پرسپولیس - تیم پرسپولیس - شهرام فخار باشگاه پرسپولیس - گرشاسبی - آرش احمدی - برانکو - حسین خبیری

پرسپولیسی‌ها راهی دارند که شاید از طریق آن بتوانند از خطر محرومیت فیفا به خاطر بدهی به نیلسون و گابریل فرار کنند.

در این شرایط پیچیده مدیران باشگاه پرسپولیس می‌توانند فقط یک راه فرار از محرومیت داشته باشند. پرسپولیس به واسطه حضور بازیکنانش در جام‌جهانی بیش از ۷۰۰ هزار دلار یا به پول ایران ۶ میلیارد تومان نصیبش شده است. پولی که در حال حاضر به حساب پرسپولیسی‌ها واریز نشده و به واسطه تحریم‌ها و محدودیت‌های موجود هم مشخص نیست که چه زمانی و به چه روشی این کار انجام شود. شاید تنها راه نجات پرسپولیس این باشد که از همین پول فیفا بتواند بدهی‌اش به بدهکاران را پرداخت کرده و از محرومیتش توسط فیفا جلوگیری کند. مبلغی که نه نیازی به هزینه کردن باشگاه برای خرید ارز غیردولتی و تمام دردسرهای آن است و نه مشکلات خروج ارز از ایران را به دنبال دارد. پولی که می‌تواند مستقیما به طلبکاران پرداخت شود. اگر این اتفاق بیفتد وحید امیری، بیرانوند، طارمی و رضاییان کمک بزرگی به پرسپولیس کرده و در این شرایط بحرانی این تیم را از محرومیت نجات داده‌اند.باشگاه پرسپولیس برای پرداخت بدهی‌های خارجی خود نیازمند ارز دولتی دلار است اما با وجود تلاش‌های صورت گرفته از سوی مسئولان این باشگاه، هنوز ارز دولتی از سوی بانک مرکزی به این باشگاه داده نشده است و ظاهرا هم قرار نیست که به آنها این ارز داده شود. اتفاقی که اگر بیفتد می‌تواند خطر محرومیت پرسپولیسی‌ها را در پی داشته باشد. پرسپولیسی‌ها به پرداخت پول به نیلسون و گابریل محکوم شده‌اند و در شرایط فعلی نه ارز دولتی دارند و نه حتی می‌توانند اقدام به خرید ارز غیردولتی کنند چون این کار تخلف از قانون محسوب می‌شود. این شرایط پیچیده و مهلتی که در حال اتمام است پرسپولیس را هر چه بیشتر به خطر محرومیت نزدیک کرده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 11 = 17

کلید مقابل را فعال کنید