کد خبر:255979
پ

حاشیه جدید در اردوی قرمزها/ پرسپولیس واقعا با تیمی باشگاهی بازی کرده است؟

تصاویر منتشر شده از بازی دوستانه پرسپولیس در کرواسی ابهام آمیز شده است.

تصاویر منتشر شده از بازی دوستانه پرسپولیس در کرواسی ابهام آمیز شده است.
بازی دوستانه پرسپولیس حاشیه جدید در اردوی قرمزها/ پرسپولیس واقعا با تیمی باشگاهی بازی کرده است؟

افق نیوز/ پرسپولیس شب گذشته توانسته یک بازی دوستانه تمرینی را در کمپ واراژدین ببرد. مسابقه ای که در شهر زادگاه برانکو برگزار شده است. سرمربی قرمزها امسال تیمش را به شهری برده که خودش آنجا یک اسطوره است.

 

این اردو البته حساسیت هایی را ایجاد کرده و شایعاتی به همراه داشته است اما قرمزها در سکوت کامل خبری دارند تمرینانت فشرده و سختی را پشت سر می گذارند تا این بار در آسیا مثل سال قبل تلاش شان نیمه کاره نماند. با این وجود اولین بازی دوستانه شان برابر تیمی از اسلونی حرف و حدیث هایی به همراه داشت. اینکه اول قرار بود برابر تیمی از مجارستان بازی کنند ، بعد گفتند حریف شان از اسلواکی است و بعد هم شد تیمی از اسلونی خود ابهام هایی داشت. جالب تر اینکه این حریف تمرینی از گلر سوم پرسپولیس در دروازه اش استفاده کرده است.

 

اینکه احمدوند در ترکیب تیم حریف بوده و ۵ گل خورده است ، این گمانه را درباره تیم نبودن رقیب بیشتر می کند. اگرچه قرمزها در این فشار بدنسازی بیش از هر چیز به یک بازی تمرینی ساده برای شروع کار با توپ شان احتیاج دارند و مربی کاربلدی مثل برانکو خود می داند تیمش در این زمان به چه حریفی نیاز دارد. اما این دوگانه مخرب ایجاد شده میان تیم ملی و پرسپولیس به این شایعات دامن می زند . تیم ملی برای بازی بی اهمیت برابر سیرالئون درست در همین مرحله از رقابت هایش تمام این حاشیه ها را برای خود ایجاد کرد.

 

خبرآنلاین

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 3 =

کلید مقابل را فعال کنید