کد خبر:255804
پ

بمب های نقل و انتقالاتی پرسپولیس در نیم فصل دوم منفجر می شوند !

هافبک تکنیکی و بازی‌ساز شیرازی که قرار است نیم‌فصل قرضی در پیکان بازی کرده و با شروع نیم‌فصل دوم به جمع شاگردان برانکو ملحق شود.

در حالی که پنجره نقل‌ و انتقالات تابستانی پرسپولیسی‌ها به دلیل حکم فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) بسته است، اما مسئولان این تیم توانسته‌اند تاکنون خریدهای نسبتاً خوبی انجام دهند.
باشگاه پرسپولیس بمب های نقل و انتقالاتی پرسپولیس در نیم فصل دوم منفجر می شوند !

افق نیوز/داستان باشگاه پرسپولیس در فصل نقل‌وانتقالات هم برای خودش داستان جالبی است. مهدی شیری سال گذشته هم استقلال تهران را خواهان خود می‌دید ولی در پیکان توانست خوش بدرخشد. برانکو معتقد است او قادر است یک صادق محرمی دیگر برای پرسپولیس باشد. خرید دیگر مهدی شریفی است. مهدی شریفی مهاجم چهارچوب‌شناسی است؛ هر چند در دوران خدمت سربازی نزول کرد ولی می‌تواند در صورت بازگشت به اوج مهره مؤثری در ترکیب پرسپولیس باشد.

 

برانکو امیدوار است با همان روشی که محسن مسلمان را احیا کرد بتواند مهدی شریفی را هم به دوران اوج برگرداند. اما سومین مهدی جدید باشگاه پرسپولیس ، ترابی است؛ هافبک تکنیکی، دریبل‌زن و ملی‌پوش که بهترین بازیکن فصل گذشته سایپا بود. مهدی ترابی یک هافبک هجومی و تکنیکی است که به راحتی بازیکنان حریف را دریبل زده و به قلب دفاع می‌زند. او از قدرت شوت‌زنی و شم گل‌زنی خوبی هم برخوردار است و می‌تواند حتی بهتر از فرشاد احمدزاده برای پرسپولیس بازی کند. سروش رفیعی را هم می‌توان چهارمین خرید پرسپولیس نامید. هافبک تکنیکی و بازی‌ساز شیرازی که قرار است نیم‌فصل قرضی در پیکان بازی کرده و با شروع نیم‌فصل دوم به جمع شاگردان برانکو ملحق شود.

 

حضور این ۴ بازیکن مؤثر و امتحان پس داده می‌تواند پرسپولیس را در نیم فصل دوم تماشاگرپسندتر (!) جلوه دهد؛ به عبارت بهتر در حالی که رسم بر این بوده که هواداران برای شروع نیم‌فصل اول و رونمایی از بازیکنان جدید لحظه‌شماری می‌کنند، حالا پرسپولیسی‌ها برای دیدن خریدهای تازه باشگاه باید تا نیم‌فصل دوم روزشماری کنند.

پرسپولیس برانکو اگر بتواند نیم‌فصل اول را کج دار و مریز طی کرده و در جمع مدعیان باقی بماند، در نیم‌فصل دوم با حضور خریدهای جدید قادر است باز هم از عنوان قهرمانی خود دفاع کند.

منبع
باشگاه پرسپولیس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 45 = 54

کلید مقابل را فعال کنید