کد خبر:255481
پ

از چند تیم شهرستانی پیشنهاد دارم اما دوست دارم استقلالی شوم

کاپیتان سابق استقلال تهران درخصوص عملکرد ملی پوشان این تیم در جام جهانی ۲۰۱۸ و ملاقات با وینفرد شفر در تمرینات آبی‌ها صحبت کرد.

کاپیتان سابق استقلال تهران درخصوص عملکرد ملی پوشان این تیم در جام جهانی ۲۰۱۸ و ملاقات با وینفرد شفر در تمرینات آبی‌ها صحبت کرد.
امیرحسین صادقی از چند تیم شهرستانی پیشنهاد دارم اما دوست دارم استقلالی شوم

افق نیوز/ امیرحسین صادقی کاپیتان سابق استقلال به محل تمرین این تیم رفت تا هم دیداری با آبی‌ها داشته باشد و جلسه‌ای را با شفر برگزار کند. او معتقد است اگر تیم‌ملی تدارک بیشتری را می‌دید می‌توانست از گروهش صعود کند.

 

روز گذشته در تمرین استقلال حضور پیدا کردی.

 

امیرحسین صادقی گفت: با یک نفر در آنجا کار داشتم. به همین دلیل به تمرین استقلال رفتم. البته خداییش راستش را هم بگویم دلم هم تنگ شده بود. شفر را هم در راهروی رختکن دیدم و با هم خوش و بش کردیم.

 

خیلی‌ها بعد از این ملاقات گفتند صادقی می‌خواهد به استقلال بازگردد.

 

اگر بخواهند حاضرم به استقلال بازگردم اما جالب است خودم در فضای مجازی خواندم که نوشته‌اند صادقی به تمرین می‌رود تا به استقلال بازگردد یا دوباره در جای دیگر نوشته بودند صادقی عضو کادر فنی استقلال می‌شود. اصلا بحث این صحبت‌ها نبود. همان‌طور که گفتم کاری داشتم و به همین دلیل به تمرین استقلال رفتم.

 

مهدی رحمتی را هم دیدی؟

امیرحسین صادقی گفت: مهدی را هم دیدم. ما با هم مشکلی نداریم. من و مهدی رحمتی رفت و آمد خانوادگی داریم و به نوعی نان و نمک یکدیگر را خوردیم. بعد از جام جهانی گذشته اتفاقاتی رخ داد که نه من مقصر بودم و نه مهدی. من در یک مصاحبه هم حرف‌هایی زدم که او به خودش گرفته بود اما باید بگویم در آن مصاحبه هم چیزی نگفتم که به رحمتی بر بخورد. ما دوستان خیلی خوبی برای یکدیگر هستیم و برای او آرزوی موفقیت می‌کنم.

صادقی در پاسخ به این سوال که برنامه‌ات برای فصل بعد چیست؟ از چند تیم شهرستانی پیشنهاد دارم اما به دلیل کاری که در تهران انجام می‌دهم، می‌خواهم اینجا باشم. شاید امسال بازی نکنم، شاید هم خداحافظی کنم.

منبع
ایلنا
کلیدواژه : امیرحسین صادقی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + = 21

کلید مقابل را فعال کنید