کد خبر:255402
پ

جهت‌گیری‌های فعالیت‌های صندوق‌های بازنشستگی بررسی شد

نشست مشترک اعضای هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی، شستا و صندوق بازنشستگی کشوری با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با هدف بررسی جهت‌گیری‌های فعالیت‌های آنها برگزار شد.

به گزارش افق نیوز/ در نشست مشترک اعضای هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی (شستا ) و صندوق بازنشستگی کشوری که روز جمعه با حضور «علی ربیعی» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و «سیدتقی نوربخش» مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، «تقی زاده» مدیرعامل صندو ق بازنشستگی کشورق، «لطفی» مدیرعامل شرکت سرمرمایه گذای تامین اجتماعی (شستا) «احمد میدری» معاون رفاه اجتماعی، «علی سرزعیم» معاون امور اقتصادی و اعضای هیات مدیره صندوق‌های مذکور برگزار شد، جهتگیری‌های صندوق‌ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گزارشی از وضعیت منابع و مصارف سازمان در حوزه‌های درمان، بیمه و سرمایه‌گذاری‌ها ارایه کرد. همچنین مدیرعامل صندو ق بازنشستگی کشوری نیز گزارشی از وضعیت این صندوق در حوزه‌های بازنشستگی و سرمایه‌گذاری ارایه کرد.

تدوین استراتژی و راهبردهای مربوط به تعیین منابع و مصارف صندوق‌های بیمه‌ای و بازنشستگی و جهتگیری سرمایه‌گذاری در حوزه‌های روبه رشد ازجمله مهمترین محورهایی بود که در این نشست مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

کلیدواژه : احمد میدری
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 35 = 45

کلید مقابل را فعال کنید