سه شنبه, ۱۱ آذر ۱۳۹۹ / ۲۲:۰۵:۴۱
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۰ - ۱۰:۱۵

اسرائیل مهره های از کارافتاده را می سوزاند

رادیو اسرائیل فاش کرد مازیار بهاری همکار مجله نیوزویک و شبکه دولتی بی بی سی، اخیرا به تل آویو سفر کرده است

سفر پنهانی یکی از همکاران میدانی فتنه سبز به فلسطین اشغالی از سوی رادیو اسرائیل لو رفت.
در حالی که حتی اغلب فعالان گروهک های اپوزیسیون سفر به اسرائیل را مایه سقوط اعتبار سیاسی خود می دانند، رادیو اسرائیل فاش کرد مازیار بهاری همکار مجله نیوزویک و شبکه دولتی بی بی سی، اخیرا به تل آویو سفر کرده است.
بهاری از جمله افرادی است که تابعیت دوگانه دارد و دارای تابعیت کانادایی هم هست. براساس گزارش رادیو اسرائیل، «مازیار بهاری که در ماه های اخیر برای تهیه فیلمی مستند درباره ایران و اسرائیل فعالیت می کند، در سفر به اسرائیل، در یک مرکز بازرگانی و حقوقی سخنرانی کرد. این برنامه در روزهای گذشته در شهر «رمت گن» در تل آویو برگزار شد.»
خاطرنشان می شود مازیار بهاری در بحبوحه فتنه ۸۸ بازداشت شد. وی در حاشیه جلسه محاکمه خود در گفت وگو با خبرنگاران که به همراه کیان تاج بخش انجام گرفت گفته بود: وقایع بعد از انتخابات دقیقا مشخصات انقلاب رنگی را داشتند. هدف از راه اندازی ماهواره های فارسی زبان و گسیل ۷۰۰ خبرنگار خارجی به ایران دقیقا برای انجام همین مطلب بود. در حقیقت رسانه ها نقش اصلی را در ایجاد اغتشاشات پس از انتخابات بر عهده داشتند. برگزاری تجمعات آرام یا به آتش کشاندن وسایل نقلیه و حمله به پایگاه های بسیج و تخریب اموال عمومی از جمله اقدامات تبلیغی رسانه ها بود. هرگونه واقعه ای که در تهران به وقوع می پیوست، پس از ۵ دقیقه از شبکه های ماهواره ای به ویژه بی بی سی قابل مشاهده بود.
خاطرنشان می شود شبکه بهائیت یکی از حلقه های اتصال تلویزیون بی بی سی با برخی محافل رسانه ای – اطلاعاتی در اسرائیل است.
نکته جالب در ماجرای مازیار بهاری، تعمد رادیو اسرائیل برای لو دادن سفر نامبرده به تل آویو است در حالی که اغلب این رفت و آمدها اگر مربوط به مهره های دم دستی نباشد، پنهان می ماند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید