جمعه, ۱۴ آذر ۱۳۹۹ / ۰۶:۱۶:۵۲
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۰ - ۱۶:۰۹

اولویت‌های جدید برای ثبت نام در کاروان‌های عمره اعلام شد

سازمان حج و زیارت اولویت‌های جدید عمره را برای ثبت نام در کاروان‌ها اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار ایسنا، سازمان و حج و زیارت پیش از این اولویت‌های یک تا ۲۳۰ بانک ملت و همچنین تمام ودیعه‌گذاران بانک ملی را برای ثبت نام در کاروان‌های عمره‌ی ۹۱ که اعزام آن‌ها از نیمه‌ی بهمن‌ماه امسال آغاز می‌شود، فراخوانده بود.

به این اولویت‌ها تا ساعت ۱۶ امروز، چهارشنبه ۲۱ دی‌ماه فرصت داده شده بود تا در کاروان‌ها ثبت نام کنند؛ اما به خاطر تکمیل نشدن ظرفیت کاروان‌ها، از اولویت‌های ۲۳۰ تا ۲۵۰ بانک ملت نیز دعوت شده است تا از ساعت ۹ صبح روز یک‌شنبه، ۲۵ دی‌ماه به دفاتر خدمات زیارتی مجاز برای ثبت نام مراجعه کنند.

اولویت‌های قبلی (یک تا ۲۳۰ بانک ملت و دارندگان فیش‌های عمره بانک ملی) نیز همچنان برای ثبت نام در کاروان‌های عمره‌ی ۹۱ فرصت دارند.

سازمان حج و زیارت در آخرین اطلاعیه‌ی خود تاکید کرده است: ‌«دفاترخدمات زیارتی به ترتیب مراجعه و براساس ظرفیت خالی و تاریخ تقدم پروازی، به رزرو جا در این گروه‌ها اقدام می‌کنند و با تکمیل ظرفیت در هراستان امر ثبت نام متوقف خواهد شد.

این سازمان، امسال را آخرین مهلت برای ودیعه‌گذاران عمره در بانک ملی اعلام کرده است که در صورت مراجعه نکردن آن‌ها، فیش عمره‌ی این افراد باطل خواهد شد.

ثبت نام عمره، در دو مرحله انجام می‌شود که مرحله‌ی نخست آن آغاز شده است و تا تکمیل شدن ظرفیت کاروان‌ها ادامه دارد. اعزام این گروه‌ها از نیمه‌ی بهمن‌ماه آغاز می‌شود و تا ۲۶ اردیبهشت‌ماه ۹۱ ادامه دارد. ثبت نام مرحله‌ی دوم نیز از نیمه‌ی فروردین‌ماه آغاز می‌شود که اعزام آن‌ها از ۲۷ اردیبهشت‌ماه تا ۲۸ تیرماه ۹۱ خواهد بود.

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید