سه شنبه, ۱۱ آذر ۱۳۹۹ / ۱۷:۴۹:۱۹
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۰ - ۹:۲۳

علی‌آبادی: پاسخی به اظهارات دادکان نمی‌دهم

این همدلی‌ها و هم‌زبانی‌ها می‌تواند برای ما مفید باشد

محمد علی‌آبادی رئیس کمیته ملی المپیک در نشست هم‌اندیشی با رؤسای سابق کمیته ملی المپیک گفت: هدف از این نشست این بود که از تجربه این افراد استفاده کنیم.

وی ادامه داد:‌ اعضای سابق کمیته ملی جزو مجموعه هستند. جمع شدن این افراد کار بی‌سابقه‌ای نیست. کسانی‌که در این جلسه حضور داشتند افرادی هستند که سال‌ها در این مجموعه زحمت کشیده‌اند و هرکدام بانی خلق آثار و افکار جدیدی در زمان خودشان بودند. این همدلی‌ها و هم‌زبانی‌ها می‌تواند برای ما مفید باشد.

علی‌آبادی افزود: امروز برای ما خاطره است. مدیران از ۳۰ سال پیش تا امروز در کنار هم جمع شده‌اند. در نظر داریم جلسه‌ای هم با رؤسا همراه با دبیران  آنها برگزار کنیم.

رئیس کمیته ملی المپیک با بیان اینکه در این جلسه از تجربیات افراد باسابقه استفاده کردیم اظهار داشت: استفاده از تجربه دیگران ارزشمند است، با رؤسا درباره المپیک بحث شد و نقطه‌نظرات آنها را جمع‌آوری کردیم. درخواست ما از آنها این است که پس از این هم اگر نظری داشتند، درب کمیته ملی المپیک به روی آنها باز است و از آنها استقبال می‌کنیم.

علی‌آبادی در پاسخ به این سؤال که دادکان در مصاحبه تلویزیونی به این نکته اشاره کرده بود که علی‌آبادی وی را نخواسته است گفت: من تصمیم گرفتم در مورد دادکان به هیچ سوالی پاسخ ندهم.

رئیس کمیته ملی المپیک در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبنی بر پیش‌بینی مدال در المپیک گفت: پیش‌بینی نیاز به شاخص دارد، اینکه آقایان اعلام کرده‌اند ممکن است ۵ یا ۶ مدال بگیریم حالت خوش‌بینانه است.
وی همچنین در پاسخ به سؤال خبرنگار دیگری مبنی بر اینکه تعدادی از ورزشکاران مدال‌آور در گوانگجو هنوز پاداش خود را دریافت نکرده‌اند گفت: پرداخت جوایز برعهده سازمان است، ما اگر قولی داده‌ایم به آن عمل کرده‌ایم. برای المپیک برنامه‌ریزی خاصی شده است. بازدید از اردوها، جلسات مختلف و تست آمادگی جسمی در آکادمی از برنامه‌های ما است. حواسمان به این بود که حقوق و دستمزد مربیان و ورزشکاران به موقع پرداخت شود تا آنها دغدغه مالی در آستانه المپیک نداشته باشند.

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید