پنجشنبه, ۱۳ آذر ۱۳۹۹ / ۰۷:۳۹:۳۳
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۰ - ۲۲:۱۶

وقتی بازیگر زن ایرانی به راحتی با بیگانگان دست می دهد + تصاویر

امروز کار را به جایی رسانده اند که بدون ترس از سرزنش های عرفی و قانونی، در مقابل دوربین ها با مردان خارجی دست می دهند و افتتاح شعبه جدید محصولات آنها را تبریک می گویند

ظاهرا انتشار گزارش هایی درباره تلاش آرام برخی بازیگران زن در سینمای ایران برای قبح زدایی از برخی ناهنجاری های اخلاقی در کشور روز به روز جنبه علنی تری به خود می گیرد.

اگر روزها و سالهایی قبل، آنها تصاویری با پوشش های بی حجاب مانند را در سایتهای نزدیک به خود منتشر می کردند، امروز کار را به جایی رسانده اند که بدون ترس از سرزنش های عرفی و قانونی، در مقابل دوربین ها با مردان خارجی دست می دهند و افتتاح شعبه جدید محصولات آنها را تبریک می گویند.

این بار نوبت خانم “خ” است تا چنین عمل زشت و نادرستی را در فضای مجازی منتشر کند و با لبخند، محصولات این شرکت را جلوی دوربین بگیرد. چرا اکنون شاهد نسلی از بازیگران زن هستیم که برخی از آنها به راحتی در خارج از کشور کشف حجاب می کنند و پس از چند سال اجازه حضور مجدد در سینما می گیرند ؟

نباید دست روی دست گذاشت تا فردا روز، تصاویری از این بدتر در این کشور اسلامی شاهد باشیم … همتی باید !

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید

تعداد نظرات منتشر شده: 1
  • تما م مشکلات ما از رشد دادن بی رویه آدمهاست که باتقسیم ناعادلانه بیت المال این رشد صورت گرفته است که بدلیل همین عملکرد بد امروز باید شاهد اینگونه حرکات وفردا بدتر از امروز، خود کرده راتدبیر نیست بجای این اعتراضات الکی عملکرد رادرست کنید تا خدا شاید ازتقصیر شما بگذرد.
    بهترین راه مبارزه باهمه بدیها خدمت صحیح به جامعه مخصوصا جوانان است ودرست هزینه کردن بیت المال.
    هرچیزکه بگندد نمکش میزنند وای به امروز که گندید نمک