شنبه, ۱۵ آذر ۱۳۹۹ / ۱۸:۵۲:۴۲
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۰ - ۱۹:۴۵

اسامی ۴۰ نماینده رد صلاحیت شده تهران و شهرستان ها

این رد صلاحیت ها در مرحله اول و توسط هیات های اجرایی انجام شده و طبق قانون این نمایندگان چهار روز فرصت دارند تا اعتراض کنند.

چهار نماینده فعلی شهر تهران، پنج نماینده از آذربایجان شرقی، چهار نماینده از استان آذربایجان غربی، ۲نماینده از استان اردبیل، یک نماینده از اصفهان، یک نماینده از استان البرز، یک نماینده از استان ایلام، ۲ نماینده از خراسان شمالی، ۲ نماینده از خوزستان، یک نماینده از استان زنجان، ۲ نماینده از سیستان وبلوچیستان، چهار نماینده از استان فارس، یک نماینده از استان قزوین، سه نماینده از استان کردستان، یک نماینده ازاستان کرمان، سه نماینده از استان گیلان، ۲ نماینده از لرستان و یک نماینده از استان مازندران رد صلاحیت شده اند.

جهان :این رد صلاحیت ها در مرحله اول و توسط هیات های اجرایی انجام شده و طبق قانون این نمایندگان چهار روز فرصت دارند تا اعتراض کنند.
اسامی ۴۰ نماینده به شرح زیر است:

چهار نماینده فعلی شهر تهران
۱- علی مطهری نماینده تهران
۲- حمید رضا کاتوزیان نماینده تهران
۳- علی عباسپور نماینده تهران
۴- علیرضا محجوب نماینده تهران

پنج نماینده از آذربایجان شرقی

۵- رضا رحمانی نماینده تبریز
۶- مجید نصیرپور نماینده سراب
۷- غلامحسین اهری نماینده اهر و هریس
۸-سلمان خدادادی نماینده ملکان
۹- رضا علیزاده نماینده ورزقان

چهار نماینده از استان آذربایجان غربی

۱۰-جلال محمود زاده نماینده مهاباد
۱۱-نادر قاضی پور نماینده ارومیه
۱۲-سلیمان جعفرزاده نماینده ماکو
۱۳- علی زنجانی نماینده نقده

۲ نماینده از استان اردبیل

۱۴-وکیل سپه نماینده پارس آباد
۱۵-یونس اسدی نماینده مشکین شهر

یک نماینده از اصفهان

۱۶- محمد ضابطی نماینده نطنز

یک نماینده از استان البرز

۱۷- فاطمه آجرلو نماینده کرج

یک نماینده از استان ایلام

۱۸-داریوش قنبری نماینده ایلام

۲ نماینده از خراسان شمالی

۱۹- موسی الرضا ثروتی نماینده بجنورد
۲۰-محمدمهدی شهریاری نماینده بجنورد

۲ نماینده از خوزستان

۲۱- مصطفی مطور زاده نماینده خرمشهر
۲۲- خلیل حیات مقدم نماینده ماهشهر

یک نماینده از استان زنجان

۲۳- سید فاضل موسوی نماینده خدابنده

۲ نماینده از سیستان وبلوچیستان

۲۴- پیمان فروزش نماینده زاهدان
۲۵-یعقوب جدگدل نماینده چابهار و نیک شهر

چهار نماینده از استان فارس

۲۶- داوود محمدجانی نماینده آباده
۲۷-محمد حسن دوگانی نماینده فسا
۲۸- سید احمدرضا دستغیب نماینده شیراز(فرزند فخرالدین)
۲۹- علی اصغر حسنی نماینده لارستان

یک نماینده از استان قزوین

۳۰-قدرت الله علیخانی نماینده قزوین

سه نماینده از استان کردستان

۳۱-عبدالجبار کرمی نماینده سنندج
۳۲- سید عماد حسینی نماینده قروه
۳۳-اقبال محمدی نماینده سنندج

یک نماینده ازاستان کرمان

۳۴-مصطفی رضاحسینی نماینده شهربابک

سه نماینده از استان گیلان

۳۵- سید مهدی صادق نماینده آستانه
۳۶- فرهاد دلق پوش نماینده آستارا
۳۷- بهمن محمدیاری نماینده طوالش

۲ نماینده از لرستان

۳۸- هادی مقدسی نماینده بروجرد
۳۹- محمد محمدی سلسه و دلفان

یک نماینده از استان مازندران

۴۰-انوشیروان محسنی بند پی نماینده نوشهر و چالوس

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید