خوش عکس ترین و یکی از زیبا ترین زنان جهان
خوش عکس ترین و یکی از زیبا ترین زنان جهان +عکس
به گزارش ایران ناز الیزابت تیلور به عنوان خوش عکس ترین و فوتوژنیک ترین شخصیت برجسته جهان انتخاب و معرفی شد.
این شخصیت افسانه ای هالیوود که بدلیل زیبایی منحصربفردش همیشه جزء یکی از زیباترین زنان جهان قرار می گیرد در رای گیری و بررسی که توسط سایت MyMemorry بریتانیا برگزار شد با قرار گرفتن بالاتر از جنیفر آنیستون و دیوید بکهام به عنوان خوش عکس ترین شخصیت سرشناس جهان در تمام ادوار انتخاب و معرفی شد.
خوش عکس ترین و یکی از زیبا ترین زنان جهان +عکس ، www.irannaz.com
عکس بسیاری از شخصیت های سرشناس جهان برای انتخاب برترین فرد بر روی سایت MyMemorry قرار گرفته شده بود و شرکت کنندگان می توانستند چندین عکس را انتخاب کنند. یکی از بانییان این سایت اینترنتی اعلام کرد: عکس ها سهم مهمی در ارتباط ما با اشخاص معروف  دارند و ما در این بررسی قصد داشتیم نظر مردم بریتانیا را در مورد زیباترین شخصیت از پشت لنز دوربین بدانیم.
خوش عکس ترین و یکی از زیبا ترین زنان جهان +عکس ، www.irannaz.com
این بسیار جالب بود که یک شخصیت هالیوودی در صدر جدول به عنوان خوش عکس ترین فرد انتخاب شود ولی این انتخاب نشان می دهد که بدون شک الیزابت تیلور به دلیل زیبایی منحصربفردش برای همیشه در دهن مردم باقی خواهد ماند.
خوش عکس ترین و یکی از زیبا ترین زنان جهان +عکس ، www.irannaz.com
وی همچنین در مورد قرار گرفتن دیوید بکهام در رده سوم عنوان داشت :” معمولا در چنین نظرخواهی هایی زنان حرف اول را زده و جزء ۱۰ فرد برتر قرار می گیرند و قرار گرفتن دیوید بکهام در این رده می تواند هائز اهمیت باشد.”