به گزارش بی بی سی اسپورت،مردی ۲۰ ساله اهل منطقه مرسی ساید به ظن توهین نژادپرستانه به آدیمی در ورزشگاه آنفیلد بازداشت شده و هم اکنون تحت بازجویی است.

باشگاه لیورپول در این بیانیه ای اعلام کرد: بازیکنان و باشگاه تاسف عمیق خود را نسبت به آنچه که به رنجش تام آدیمی انجامیده اعلام می کنند.

این باشگاه افزود: هواداران ما در سراسر دنیا به بینش عمیق و انصاف و مهربانی شناخته شده اند و شامل همه ملیت ها در سراسر دنیا با پیشینه و ریشه های نژادی مختلف می شوند.

لیورپول اضافه کرد: اقدام فردی یک هوادار نماینده ذهنیت و بینش همه هواداران ما نیست. ما به صراحت از هر گونه تبعیض اعلام برائت کرده ایم و به تلاش های خود برای مبارزه با این رفتار غیرقابل قبول در جریان بازی های تیم خود ادامه خواهیم داد.

این باشگاه در این بیانیه همچنین به همکاریهای خود با پلیس مرسی ساید و ارائه مدارک و شواهد موجود برای شناسایی هویت فرد اهانت کننده به بازیکن سیاه پوست اولدهام اشاره کرده است.

ایرنا -اهانت به آدیمی در ورزشگاه آنفیلد چند هفته پس از ماجرای درگیری ‘لوییس سوارز’ بازیکن لیورپول با ‘ پاتریس اورا’ بازیکن سیاه پوست منچستریونایتد در همین ورزشگاه صورت گرفت.