جمعه, ۱۴ آذر ۱۳۹۹ / ۲۰:۰۳:۴۸
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۰ - ۱۵:۲۹

وعده های غیر عملی به مردم ندهید

نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی از دادن وعده های غیرکارشناسی شده و بدون پشتوانه به مردم خودداری کنند.

حجت الاسلام محمد علی صاحب الزمانی در خطبه های این هفته نماز جمعه ارومیه افزود: نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی از دادن وعده های غیرکارشناسی شده و بدون پشتوانه به مردم خودداری کنند.

وی انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی را صحنه آزمون الهی برای مردم ایران دانست و اظهار داشت: همه مردم اعم از انتخاب کنندگان و انتخاب شوندگان باید تلاش کنند از این آزمون سربلند بیرون آیند.

امام جمعه موقت ارومیه یکی از شاخص ترین موارد این آزمون را تقوای الهی دانست بیان داشت: تقوا بالاترین ارزش برای انسان در مقابل خدا بوده که معرفت و شناخت نسبت به خالق هستی و مسئولیت های انسان در قبال خداوند است.

حجت الاسلام صاحب الزمانی با اشاره به اینکه مردم باید در انتخابات به افراد متقی و با ایمان رای دهند، ادامه داد: مردم باید این امانت مهم را به دست افراد متقی، شجاع، باشهامت و توانا برای انجام دادن کارها و انعکاس مشکلات مناطق مختلف به گوش مسئولان، بسپارند.

مهر -این مسئول حضور پرشکوه مردم در انتخابات را مایه سربلندی و افتخار نظامی اسلامی دانست و افزود: حضور حداکثری مردم در انتخابات اقتدار و عظمت ملت ایران را به نمایش گذاشته و دشمنان را در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام می کند.

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید