وزیر ورزش و امور جوانان با اشاره به مجمع اخیر فدراسیون فوتبال می‌گوید اداره فدراسیون با مشکلی روبه‌رو نیست و این فدراسیون باید بر اساس قواعد داخلی و البته ضمن هماهنگی با فیفا تصمیمات لازم را بگیرد.

محمد عباسی امروز(چهارشنبه) در حاشیه‌ی جلسه هیات دولت درباره‌ی انتقادهایی که برخی ورزشکاران نسبت به عدم انجام قول‌ها در اعطای هدایا مطرح کرده‌اند، گفت: برخی از این هدایا طبق آیین‌نامه است و برخی از اینها بر اساس آیین‌نامه نیست و به صورت ویژه به قهرمانانی که در مجامع بین‌المللی می‌درخشند اهدا می‌شود. همه‌ی اینها بر اساس برنامه‌ای که وجود دارد اهدا خواهد شد.

وی در پاسخ به این سوال که مجمع عمومی فدراسیون فوتبال با مشکلاتی روبه‌رو بود، گفت: من خودم در این مجمع شرکت کردم و مشکلی وجود نداشته است. البته من معتقدم ما قواعد خاص خود را داریم و ضمن هماهنگی با مجامع بین‌المللی، بر اساس قواعد خود عمل خواهیم کرد.

وی گفت: ما باید مسائل خود را بین خودمان حل کنیم و نگذاریم به مجامع بین‌المللی کشیده شود.

عباسی درباره‌ی فدراسیونهایی که رییس ندارند و با سرپرست اداره می‌شود گفت: ثبت‌نام‌ها برای تشکیل مجمع عمومی‌ این فدراسیون‌ها آغاز شده و با توجه به اینکه تعدادی از فدراسیون‌ها چنین وضعی دارند تلاش می‌کنیم یک به یک مشکلات آن را حل کنیم و برای آن مجمع عمومی تشکیل دهیم.