تصویب کلیات آیین‌نامه معادل‌سازی دروس در دانشگاه آزاد | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:241167
پ

تصویب کلیات آیین‌نامه معادل‌سازی دروس در دانشگاه آزاد

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد گفت: در شورای برنامه ریزی آموزشی و درسی این دانشگاه، کلیات آیین‌نامه معادل‌سازی دروس مورد تصویب اعضای شورا قرار گرفت.
 

خبرگزاری فارس: تصویب کلیات آیین‌نامه معادل‌سازی دروس در دانشگاه آزاد

به گزارش افق نیوز، شورای برنامه‌ریزی آموزشی و درسی دانشگاه آزاد اسلامی با حضور علیرضا رهایی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی این دانشگاه و سایر اعضا برگزار شد.

علیرضا رهایی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد در زمینه موضوعات مطرح شده و مصوبات این شورا گفت: خوشبختانه در شورای برنامه ریزی آموزشی و درسی دانشگاه آزاد اسلامی، کلیات آیین‌نامه معادل‌سازی دروس مورد تصویب اعضای شورا قرار گرفت.

وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی همواره با حجم زیادی از درخواست‌های معادل‌سازی دروس از سوی دانشجویانی روبه‌روست که از واحدی به واحد دیگر منتقل شده، تغییر رشته داده‌اند یا از خارج کشور برای ادامه تحصیل به واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در داخل کشور مراجعه می‌کنند، بنابراین با تصویب این آیین‌نامه، مشکلات آموزشی این حجم عظیم از مخاطبان برطرف خواهد شد.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به دیگر مصوبات این شورا گفت: تصویب حداقل نمره قابل قبول آزمون‌های استاندارد زبان انگلیسی برای داوطلبان دوره دکتری و همچنین تصویب رشته مهندسی زیستی از دیگر مصوبات جلسه شورای برنامه ریزی آموزشی و درسی دانشگاه آزاد اسلامی بود.

کلیدواژه : علیرضا رهایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + = 15

کلید مقابل را فعال کنید