پنجشنبه, ۱۳ آذر ۱۳۹۹ / ۰۶:۵۸:۲۹
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۰ - ۱۱:۳۸

۵ هزار نفر در آزمون استخدامی شهرداریها پذیرفته می‌شوند

۵ هزار نفر در حوزه مدیریت شهری و با اعلام نیاز شهرداری‌ها در آزمون استخدامی شهرداریها پذیرفته می‌شوند

معاون پشتیبانی سازمان شهرداری‌های کشور گفت: ۵ هزار نفر در حوزه مدیریت شهری و با اعلام نیاز شهرداری‌ها در آزمون استخدامی شهرداریها پذیرفته می‌شوند.

کوشش تبار در نشست شهرداران شهرهای استان ضمن اعلام این خبر اظهارکرد: تعداد ۱۲۱ هزار نفر برای شرکت در آزمون استخدامی شهرداری‌ها ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد ۴ هزار و ۲۴۹ نفر مربوط به استان ایلام است.

وی در خصوص اهداف این طرح افزود: هدف از برگزاری این آزمون اصلاح، بهبود و ارتقاء منابع انسانی شهرداری‌ها در کشور است.

کوشش تبار ابراز امیدواری کرد: از طریق این آزمون نیروهای متخصص و مورد نیاز در حوزه عمران، خدمات، ایمنی و حقوق توسط سازمان سنجش کشور در فضای رقابتی سالم و بدون هیچ گونه اجحافی انتخاب خواهند شد.

احمد کرمی ـ معاون عمرانی استاندار ایلام ـ نیز با اشاره به اهمیت توجه به افزایش اعتبار شهرداری‌ها گفت: ارتقاء کیفیت خدمات ارائه شده به شهروندان، شهرداری‌ها را در خط اول خدمات‌رسانی به آنان قرار داده است.

کرمی در ادامه با تأکید بر مشارکت و همکاری مردم در اجرای طرح‌های عمرانی، تصریح کرد: پیشنهادات و استفاده از ظرفیت‌های مردمی در پیشبرد پروژه‌های عمرانی تأثیرگذار خواهد بود.

وی با اشاره به آزمون استخدامی شهرداری‌ها، اعلام کرد: تعداد ۴۲۴۹ نفر در استان برای شرکت در این آزمون ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد ۱۱۰ نفر پذیرش خواهد شد.

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید